Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138028 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #180
Odlična stvar , držač gimbala u transportu.u uk dodje 100 kn plus transport.
Probati ćemo prvo diy verziju.

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #181
ajmo letači, vadite to iz kutija i pucajte snimke  :)


jučer smo toni i ja letili malo i iza zgrada(jednom iza dvije superponirane, toranj i župna zgrada), drugi puta između tornja i superponirane krošnje stabla,
dobro to penetrira DJI 2.4 stanica, snimak je mirna i quad cijelo vrijeme pod kontrolom palica, dok video link pukne jasno pa se vozi na slijepo malo.
200mw, cirkularne antene koje ne love multipath odbijance.

oko 750m daleko i 72m visoko.
2.7K naravno, s lagom i trzanjem, tko nije probao, trebao bi  :D

slike needitirane, screenshotovi iz filma(smanjene za forum),
 zato su neke malo življih boja, ovisno kako je sunce granulo kroz oblake gore  8)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #182
O, vidim letis u mom susjedstvu, ja sam malo iznad ove zute crkve. Fotke su mrak. Cudo je taj fantom

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #183
Video je još bolji. ;)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #185
Meni ne radi ona poluga na stanici koja sluzi za kontrolu nagiba gimbala. Tocnije poluga klizi ali kad gledam odziv u phantom softveru dok pomicem polugu kroz cijeli hod u softveru se ona samo na jednom mjestu trzne.
Sav softver je na zadnjoj verziji, ima li ko kakvu ideju?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #186
Novi propovi za fantaća . Super za sve koji su na granici nosivosti .Prema prvim testovima za hover treba 10% manje throttla .Možda se dobije i minutica dvije više  za let .


'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #187
Vjerovatno ti potenciometar trimer ili kako vec se zove malo stisnut pa poluga nedokuci te zato neradi, bar je to bio problem kod mene kada sam uzeo p2, tako da sam isti dan otvorio i vidio u cemu je problem. Lagano sam odvijacem podigao potenciometar jer su nozice bile stisnute-spljostene i od tada sve radi odlicno
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #189
Riješeno, znaš da nisam ni imao PH2+H3-3D, nego Vision+, tako da sam svakako offtopic u ovoj temi ali evo obečajem da više neču bit, a pitanje koliko ću još bit i na ovom forumu.
Daj nek netko pobogu rezajza ovu sliku u temi da se može normalno pratiti, neznam ni di su gumbi za slanje  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #190
Laseru smanji fotku gore.

Frenki ljudi dođu, nauče nešto, naprave stroj ili ga kupe i onda polako nestanu. Često viđeno ovdje. U većini slučajeva to onda znači da snimaju okolo za novac - svadbe ili što drugo, svejedno. Ali onda bdiju nad forumom kao G(H)OSTI. Dok ovo pišem čak 4 GOSTA gledaju temu. Inače, reda treba biti i držati se teme jel onda ljude zbunjuje jel Vision ili Karbonac ili kako već. Ovaj thread je po tom pitanju sasvim jasan. Još dosta svadbi ti želim. Tako su stasali mnogi danas veliki fotografi i snimatelji. ;)  

lp
Toni

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #191
Ma jasno, hvala, ja sam fanatik ali se nekad zanesem, ali dobro to su sad druge stvari nevezane uz temu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #192
Kako ste rijesili problem (barem je meni problem) baterija za dji transmiter? Kupujete baterije kad vam se potrose, koristite NiMh punjive? Da li je u tom slucaju sve ok sa naponom s obzirom da je manji.


Ima li smisla ovo rijesenje?


http://www.helipal.com/transmitter-battery-pack-for-dji-phantom.html

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #193
Ja koristim punjive Sanyo eneloop (ni-mh), a i nove duracell su sada s istom tom tehnologijom, radi super, napon je nešto malo veči nego kao kod običnih ni-mh i ne prazne se same od sebe s vremenom u tolikoj mjeri.

Evo što je mene dočekalo i odmah se bacio na posao  :)
Sad nisam više definitivno offtopic  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #194
Cime punite baterije dok ste na terenu (ako uopce punite)? Ovaj origigi DJI punjac za auto je poprilicno skup.