Skip to main content

Topic: DMT (Read 8707 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DMT

Reply #1
Ima li kakve  razlikr u plačanju gotovine ili kratice u Austrijskim dučanima??????''Na cifre preko 400 -500 Eura.....
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: DMT

Reply #2
u DTM ako kupujes online obracunavaju ti porez tj.nema povrata stojera. >:( >:( >:(

Odg: DMT

Reply #3
Idem gore u četvrtak , pa da nebi izvadio karticu , a teta mi na kasi isplazi jezik...
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""


Odg: DMT

Reply #5
ja cu sutra prvi put u Dobl da vidim taj dućan..ali u švagiju pada šoping  ;)



Djadjo

Odg: DMT

Reply #6
kolko sam cuo svagi se seli i nema vise nis tam ... pakiraju :) 
frend bio u subotu ... i onda se zurio do DMT-a koji radi do 12 nije ni tam stigao! 


Odg: DMT

Reply #7
Pa  švagi se seli na rubni dio grada u onu svoju halu ogromnu...al to je otvorenje 23 i 24.4....hm idem nekako saznat jel rade ovih dana
Hvala na info..


Djadjo

Odg: DMT

Reply #8
Pozdrav zanima me jel netko zna kolka je postarina za paket iz DMT-a vrijednost oko 150 eura, do brezica naravno...hvala...

naso sam na netu za onaj lindinger a za ove iz dobla nemogu...pa ako je netko nekaj narucio tam bilo bi zgodno cut neki broj da znam za racunicu...

Odg: DMT

Reply #9
Navodno poste restante vrijedi samo za lindinger, bar tako ljudi na forumu pricaju

Odg: DMT

Reply #10
aha ja imam frenda u brezicama ja nebi slao na postu u brezicama vec njemu doma...

Odg: DMT

Reply #11
aha onda ok

Odg: DMT

Reply #12
Poštarina za menji paket unutar EU je oko 6 eura , za hrvatsku isti paket je oko 20 eura . Samo radi usporedbe omjera cijena poštarina !