Skip to main content

Topic: Modelarski klub Rijeka? (Read 10258 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarski klub Rijeka?

Ljudi je li tko zna jel postoji jos uvijek klub?..ja bi poceo malo dolazit
bio sam par puta dok je jos Matej bio kao neki voditelj kluba ali za njega vise ni cut
ima li tko kakvih informacija?..vjerujem da ima jos deckiju koji bi dosli
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #1
matej je na faxu nisam ga vidio dosta dugo , ali nas nekolicina se redovitio nalazimo gore na aerodromu tako da mozes slobodno doci

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #2
a u onim prostorijama na skurinjama nema vise nista?..gore imate neki prostor ili?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #3
ja sam zadnji put tamo bio pred vise od godinu dana ,, neznam jeli netko aktivno tamo ,, znam da jedino aktivno druzenje i letenje jos uvjek zivi na aerodromu grobnik a i toga nebi bilo kad nas par nebi dolazili, tako da rijecka letacka scena nije bog zna sto ali jos se nedamo.

 

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #4
ja sam zadnji put tamo bio pred vise od godinu dana ,, neznam jeli netko aktivno tamo ,, znam da jedino aktivno druzenje i letenje jos uvjek zivi na aerodromu grobnik a i toga nebi bilo kad nas par nebi dolazili, tako da rijecka letacka scena nije bog zna sto ali jos se nedamo.
ma znam da za letenje mislio sam na neki klub..inace ti si Marko je tako?..ako jesi mi smo se bili upoznali kad sam doso na ono igraliste vozikat autice bio je i Robi..nazalost nacionalke nisu vise kod mene pa nemam sta vozikat
ti si znaci i na avio?..jel vozis jos trke?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #5
Poz drug  , vozim sta god stignem kad stignem ,, steta sto si prodao nacionalku , eto bas sezona pocinje ,, ove godie bi moglo biti zanimljivo posto su uveli par novih klasa. Bogme ni tu nam se rijecani nisu bas pokazali, jedino Roby i ja jos odemo na trku u ZG i to je to sto se rijecana tice,, mozda sa mladjim generacijama dojdu i mlade nade,

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #6
Poz drug  , vozim sta god stignem kad stignem ,, steta sto si prodao nacionalku , eto bas sezona pocinje ,, ove godie bi moglo biti zanimljivo posto su uveli par novih klasa. Bogme ni tu nam se rijecani nisu bas pokazali, jedino Roby i ja jos odemo na trku u ZG i to je to sto se rijecana tice,, mozda sa mladjim generacijama dojdu i mlade nade,
a dve sam ih imao i obe sam morao prodat..no jedna mi je kod prijatelja pa se nadam da cu ubrzo krenut i ja..inace aviomodelarstvo mi je draze ali i automodelarstvo mi ima neke cari vise slaganje autica nego voznja
da li znas kada ce biti prve trke?
i ces biti sta na grobniku sa avionom?..doso bi ja sa helicem da mu malo sablje posavijam  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #7
Trke ti pocinju sad pocetkom 3 mjeseca , 1/18 zimski je zavrsio ,, ali to ti je najbolje pogledati na automodelarskom forumu da ne nagadjam datume.,,, ja sam bio na GR za vikend , a planiram ovih dana gore , mozda sutra preksutra ako bude ljepo vrijeme,, uglavnom baci PM kad ulovis vremena pa se dogovorimo..  a za heli bi dobro i na Trsat se zaletiti ,, tamo inace odemo s autima (iznad kampusa)

Odg: Modelarski klub Rijeka?

Reply #8
Trke ti pocinju sad pocetkom 3 mjeseca , 1/18 zimski je zavrsio ,, ali to ti je najbolje pogledati na automodelarskom forumu da ne nagadjam datume.,,, ja sam bio na GR za vikend , a planiram ovih dana gore , mozda sutra preksutra ako bude ljepo vrijeme,, uglavnom baci PM kad ulovis vremena pa se dogovorimo..  a za heli bi dobro i na Trsat se zaletiti ,, tamo inace odemo s autima (iznad kampusa)
ajde javim se ja tebi ili ti meni kad budes isao  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote