Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89339 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #375
Da, naravno da je bilo hrane. Našao se pri ruci kotlić ugodne zapremine i tik-tak, eto ti gulaša. Majstori kuhinje Lukan i Krkan ( ovo zvuči ko Pat i Mat iz crtića "A JE TO"   :D  ) su dali sve od sebe i napravili izvrsnu klopu. Nisu bili sami u tome, pomagali su i drugi, ali oni su bili nosioci posla. Lukan je, naviknut da uvijek radimo roštilj, bio malo nezadovoljan vatrom ispod kotlića pa je puhao da je raspiri, ali nismo mu odmah htjeli reći da se ovaj put radi o plinskom plameniku  ;D .
samo zemlja je granica....


 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #378
Skup uvaženih kolega je pokušavao dokučiti da li su zaista toj Extri potrebna krila da bi letila i, ako se ne varam, zadnje što sam čuo je bio komentar jednog od njih: "... može, ziher može tak, samo nemoj puštati gas...."
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #380
Odlično druženje!
Hvala ekipi na gostoprimstvu  ;D

Zvezda


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #382
Odličan 5 .

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #383
Hvala Štefo.  ;)
Na redu je bio pokušaj letenja letećeg kamiončića koji je na kraju ostao samo kamiončić. Skužili smo da sa ljetnim gumama nemre rulati po mokrom asfaltu.  :D


Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....



Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #386
Bravo, najviše lajkam snagu u prilazu i ne lomljenje modela s malom brzinom :)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #387

Ja najviše lajkam stav pilota dok maže preko piste...


"...old school cool motherfucker…"


Otvoren kokpit i svila u struji zraka...


Sve žene žele biti s njim a svi modelari žele biti on

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #388
Onda moraš spomenuti da se radi o Hansu sa BIJELIM šalom, kao Ćiro Blažević  :D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #389
bravo Boki,konacno da izvadis dobar model iz garaze,kada se sjetim kad si ga gradio,mislim da je to bilo 1972-73 ;D ;) ;)