Skip to main content

Poll

ANKETA:Zainteresiranost za Zagi miting u ZG-u.

  • Da
    16 (45.7%)
  • Ne
    15 (42.9%)
  • Ne volim,ne letim Zagi krila
    4 (11.4%)

Total Members Voted: 31

Voting closed: May 09, 2016, 06:36:29 pm

Topic: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting (Read 35780 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #32
Ne :D

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #33
Ma ima, ali nitko se baš i ne trudi javiti tako da znamo brojno stanje i što nam sve treba za jedan takav miting. ;) Zato ajmo ljudi vaše prijedloge i savjete ovdje u ovom topic-u .Hvala na razaumjevanju i nadam se da sam ukratko bio jasan.Moj kontakt broj je 099/7013366 Mario.
LP Mario

 

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #34
Mene zanima

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #35
Prvo si rekao organizirat, nije bilo zainteresiranih. Onda ih se par javilo a ti si odustao. Sad se cudis kaj se nitko ne javlja?


Rekao sam ti: organiziraj nesto, ljudi ce doci.

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #36
Prvo si rekao organizirat, nije bilo zainteresiranih. Onda ih se par javilo a ti si odustao. Sad se cudis kaj se nitko ne javlja?


Rekao sam ti: organiziraj nesto, ljudi ce doci.
Samo bez forsiranja jer onda uvijek ispadne loše ili čak nikako.Nadam se dobrom odazivu,zato javite mi se na privatne poruke i ostavite broj za kontakt   onaj koji misli doći na takav miting na aerodromu Lučko-Ježdovec .Tako da napravim popis.Hvala


Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #38
Nitko ne forsira, samo ti kazem jer sam organizirao masu stvari vec.
Zaboravi na popis, nikom se to ne da..sto ce ti popis?


Napisi vrijeme i mjesto i to ej to


Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #40
Pozdrav ljudi sa FF-a.Uskoro očekujte datum "Zagi mitinga",samo da dogovorim još neke stvari,molite   i pratite prognozu za lijepo vrijeme taj dan.Hvala na razumijevanju. :) :)
Lp Mario :)

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #41
Hajde vise odredi taj datum, ...sav treperim vise od uzbudenja da vidim hocu li moci doci.  :)

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #42
Hajde vise odredi taj datum, ...sav treperim vise od uzbudenja da vidim hocu li moci doci.  :)
Uskoro za par dana imam sastanak sa predsjednikom modelarskog kluba tako da nakon toga ćemo znati sve i naravno da ću sve ovdje na forumu obavijestiti o tome i to što  opširnije
.Samo strpljenja ljudi i dobrog vremena bez kiše i hladnoće ;)

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #43
koje će biti kategorije? po reglerima i amperima ili po baterijama i KV motora???