Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511705 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: predstavite se

Reply #1245
Pozdrav,

Davor iz Zagreba - bavim se aviomodelarstvom oko 5 godina. Letim elektro avione.

Re: predstavite se

Reply #1246
Dobro došao (piva) 8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Re: predstavite se

Reply #1247
Pozdrav svima od starog freaka , prvi  racun sam otvorio jos na starom forumu, onom prvom, a i ovaj profil je otvoren vec dugo ,  bio sam totalno neaktivan i na forumu i u modelarstvu, polako se vracam.
Lp Zoran

Re: predstavite se

Reply #1248
Nema smisla , jedina aktivna tema  je "zene i avioni"  ovo nije ni sjena foruma kakvoga se sjecam.
Nemam volje otvoriti temu ,
Lp.

Re: predstavite se

Reply #1249
Kad si lenčina,  kao i ostatak nas koji smo leni napisati makar jednu recenicu, staviti jednu foto. A vise manje svi koji prate forum i lete barem jednom tjedno. Jos se nasao tuziti. Sram te bilo. Uglej se na Peru.

Re: predstavite se

Reply #1250
Pa RC je dosta zamro u zadnjih par godina i to ne samo kod nas.
Gledam trend u cijelom svijetu. Dosta firmi propalo, dosta ducana zatvorilo.
Ostali samo dronovi....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: predstavite se

Reply #1251
To je istina. Ali forumi propadaju jer se otvorila hrpa drugih platformi. Fejs, jutub, instagram. Ekipa je u korijenu uvijek trazila nacine kako si olaksati pristup info. I to sada imaju tamo. Daj samo usporedi koja je tlaka postaviti sliku u post. Uplodaj na neku x stranicu pa prkopiraj link. Posebna stranica za video. Primjera na fejsu je to macji kasalj. Sa druge strane priljev nove ekipe je malen. Novije generacije nisu navikle nesto procitati. Daj samo sliku/video. Uzmi primjer novine 24h. Slike sa naslovom. Tekst jadan i povrsan da se nije potrebno truditi ni citati. Navodno najprodavanije novine. Cisti dokaz da civilizacija zaglupljuje.
Ne znam koliko vas zna ali nedavno je pao najveci hr forum o biciklizmu, dropbike. Gomila info trajno izgubljena. Isto je bila primjetna stagnacija. Stara garda je nesto piskarala o voznjama. Tu i tamo neki novi bi trazili savjet za kupnju. Ali sve manje i manje. Nebi rekao da nitke ne vozi vise bicikle jer je prodaj bolja nego ikada. Nego promjenila se garda i platforme. Objave se foto na fejsu i to je to. Ekipa rijetko napise vise od jedne recenice opisa.

Re: predstavite se

Reply #1252
Kad si lenčina,  kao i ostatak nas koji smo leni napisati makar jednu recenicu, staviti jednu foto. A vise manje svi koji prate forum i lete barem jednom tjedno. Jos se nasao tuziti. Sram te bilo. Uglej se na Peru.
Pa i ne, samo nemam osjecaj da netko to cita na ovom forumu, jer je nema aktivnosti.
sto se tice modelarstva istina mijenjaju se stvari, ali isto tako strasno se povecao broj graditelja cnc kitova i printanih modela koji su dozivjeli procvat u zadnje tri godine, nije sve bas tako crno.
Propast je zadesila proizvodace stiroporaca i velikih acro ARF modela .

Re: predstavite se

Reply #1253
Kad si lenčina,  kao i ostatak nas koji smo leni napisati makar jednu recenicu, staviti jednu foto. A vise manje svi koji prate forum i lete barem jednom tjedno. Jos se nasao tuziti. Sram te bilo. Uglej se na Peru.
A i zbog tvog tona i nacina ophodenja, drugi post i vec te izvrijedaju, kako cemo dalje .. mozda uz ispriku ?

Re: predstavite se

Reply #1254
Drugi post i vec po zaslugama. Tuzis se na neaktivnost a nicim ne pridonosis aktivnosti foruma. Nisam ja nis bolji al bar ne kukam. Nemam se za sto ispricati. Sto sam napisao sve stoji do trenutka kada je napisano.

Re: predstavite se

Reply #1255
Ja razmisljam da jednostavno ugasim forum i prebacimo se na Face grupu.

Malo mi je zao da nestane dosta dobrog sadrzaja, ali danas je to bitno sve manjem broju ljudi.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: predstavite se

Reply #1256
Ja sam protiv dok je god ekipe kao sto je Pero. Ak te financijski ne kosta neka ostane. Ionako nemas puno posla sa moderiranjem jer nema prometa. Tu i tam neki troll kao vision i ja ;)

Re: predstavite se

Reply #1257
Pa RC je dosta zamro u zadnjih par godina i to ne samo kod nas.
Gledam trend u cijelom svijetu. Dosta firmi propalo, dosta ducana zatvorilo.
Ostali samo dronovi....
Ja pak imam osjecaj da se RC u nekim centrima budi odnosno da je na vrhuncu kao npr. Cakovec...decki lete gotovo svakodnevno i to se skupi po 5-10 modelara na dan. Koriste prakticki svaki dasak povoljnog vremena (mislim pez padalina) kaj nest odlete, dobra su ekipa i dok uhvatim vremena znam se zaletit kod njih na aerodrom i odmorit si dusu zajednickim letenjem. Istina je pak (mozda osim Foxa) kaj na forumu nisu bas najaktivniji... 

 

Re: predstavite se

Reply #1258


Drago :) drago mi je