Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 162759 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #285
Sve u redu, brišem sve postove u vezi ovoga slučaja.


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #287
Bas tako,ovo je lijepo vidjeti :)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #288
ispravan odgovor u tvom slučaju, drugačiji od tebe i nije očekivati,  ALI mi reci ti ili drugi,
ti koji stoje uz tebe,


GDJE u Svijetu postoji Pošta da za predanu posiljku ne dobiješ ama bas nikakvu potvrdu ili potvrdicu i ako je tako da pokrijem sebe ili u slučaju zalutanja posiljke uzeo bih,
imao si posla sa dobrim momkom to je tvoja  sreća , Olupina si !


dobro je primijetio "zbabic" , kako bi tekli komentari da je trgovina tekla u obrnutom pravcu ?


mogu da pretpostavim !




LOSI TRGOVCI modelari koj je kog i na koji nacin zaj

Reply #289
smatram da bi, jer ovako se stvara pogresan dojam da nas zapravo ima oko 740, sto nije istina, ima nas oko 100 koji su aktivni i koji redovito napisu barem po jedan post, ako ne svakodnevno onda svaka 2-3 dana.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #290
(Jedva) prozvakanu temu iz 2015 i 2016 nam ponovo dizes u 2019;-)) :D


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #292
Samo naprijed,zato vas nema ni 30 stvarnih na forumu.


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #294
Fala Dag- bez obzira roboti ili ne odsad ne raspravljam s ovima sa 6 postova ukupno. Pomoc moze ali rasprava ne ;)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #295
Živili Dag i Balki,radi se o HATER-u ,koji se pokušava ubaciti i nahraniti svoju zloću.  >:( Moderatori će to srediti. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #296
Dugo me nije bilo na forumu, ali obavio sam jednu kupnju kaj mi je ostavila jako gorak okus u ustima i novcaniku.
Znaci prije jedno 3 godine sam kupio Gaui X5 od clana @kk159 i cim sam zaspoolao heli na prvom testnom letu sam skuzio da je jedan ciklicki servo poprilicno sjeban, samo kaj je komrad kk159 to fino slozio da se ne vidi.
Nije mi jasno kak netko moze prodat relativno veliki heli, koji realno moze ubit nekoga, pod "potpuno ispravan, skoro kao nov".
Odmah drugi dan sam ga nazvao ali se lik pravio mutav kao da ne zna o cemu se radi i naravno, nije htio vratit novce
Vjerojatno se povukao iz hobija nakon kaj je utopio svoju kramu (koju sam ja nakon toga prodao i naravno naveo u oglasu da je servo neispravan)
Znaci proslo je pun kufer i osamsto vremena od onda pa vise nije bitno i njegova izvlacenja i objasnjenja mi nisu ni najmanje bitna, samo da znate ak itko misli kaj kupit od njega da zna s cim ima posla, dobro provjerite kaj kupujete
MAK Zapad

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #297
Pa gdje si bio sve ove godine :)

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #298
Dugo me nije bilo na forumu, ali obavio sam jednu kupnju kaj mi je ostavila jako gorak okus u ustima i novcaniku.
Znaci prije jedno 3 godine sam kupio Gaui X5 ...
 
 Znači, Robi, tebe onda nije bed zahebat jer to i tak nitko osim tebe ne bu bar 3 godine znal za to...   :D
samo zemlja je granica....

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #299
Hahaha good point
Ma zgadilo mi se sve jer kad sam kupio taj heli jedva sam skupio pare za njega. I kak se kk pravio blesav i nije htio vratit lovu, reko ajde ko ga jebe, narucit cu getribe ili novi servo ak treba, a buduci da je Outrage propao, nije vise bilo nigdje za narucit. MKS ih je proizvodio ak se dobro sjecam, ali nisam uspio iskopat tocno koje getribe pasu pa sam na kraju popizdio i prodao heli jer mi se nije davalo jos 300-400 eura za set serva
Tak da kupujem samo novo, bar se uvijek mogu zalit ducanu ili proizvodacu, a ne ovak da imam posla s raznim hohstaplerima
MAK Zapad