Skip to main content

Topic: Cijene u oglasima (Read 5404 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Cijene u oglasima

Reply #15
nema ljutnje damarko.veliki smo decki i razgovaramo.

ja kako rekoh jesam za cijenu no nije mi tesko napisati pm kada cijene nema ako me to zanima.

no kako i to rekoh, vise me jebe kad vidim debile zakacene u oglasu koji ih ne zanima,bila cijena ili ne, i kako seru i seru jer drugo neznaju.

kako god,hebe mi se..ovo nije aukcijska kuca, nije sajam nije nista. osim mjesta di bi se svi trebali lijepo druziti. no regule, prekenjavanje i sve slicno videno stvara upravo ovakvo stanje kakvo je.htjedoh izmedu redova u tom smjeru uputiti neznane i izgubljene ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Cijene u oglasima

Reply #16
Znate kak se ono kaze, ak se nisu poubijali nisu se ni voljeli!
Znaci sljedeci modeli su nam AK47 8)

Re: Cijene u oglasima

Reply #17
Ne znam kolko vas je na pcexpert forumu no on je jedan od dost dobro uredjenih i pravila se postuju.
Postoje uvjeti koje moras zadovoljit da bi opce mogao do trznice (lifetime, broj postova, predstavljanje itd...).
Nema oglasa bez cijene, odn. brisu se.
Za nesigurne postoji dio s procjenama gdje fino pitas kolko bi to opce vrijedilo.
Jedan user, jedan oglas, sve novo ide u taj oglas opcijom edit...
I tak.... stvar funkcionira. Ko sjeb* odredjeni broj puta - ban.

To je naravno sam primjer jednog foruma gdje sve stimuje O0

Odg: Cijene u oglasima

Reply #18
Ja sam clan pce-a vec 6-7 godina... zato sam ovo i otvorio..

Re: Cijene u oglasima

Reply #19
E onda znas sve ;)))

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: Cijene u oglasima

Reply #20
Primjljeno na znanje.
Prvodimo striktno pridrzavanje politike i pravila foruma.

Ukoliko ima dobrovoljaca koji zele moderirati oglase neka se jave moderatoru na PM.