Skip to main content

Topic: Dio zatvoren za javnost (Read 9564 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dio zatvoren za javnost

Reply #30
Slazem se da mozda nebi trebao forum bit vidljiv svim ljudima ili barem sve teme, ali sada forum mozes gledat i kao gost. A opet ako se desi neko sranje, mala smo drzava uvijek netko zna nekoga i dodje se do foruma ovako ili onako. Mislim da trebamo definitivno razmisljat u pravcu da se sranja ne desavaju. Znam da smo nazalost u puno slucajeva uglavnom nemocni jer ne mozes natjerat budalu da se ponasa normalno. Jednostavno kada se desi prvo sranje najebali smo kako god, uhvatit ce nas i pocet gnjavit za osiguranja i sve drugo sta smo obavezni bez obzira na novinare ili ne, ali slazem se da su oni definitivno u stanju napravit senzaciju od nicega.

Odg: Dio zatvoren za javnost

Reply #31
Apsolutno se slažem s tobom...samo su mislili da bi možda bilo dobro imat dio koji ne može baš svaka šuša gledat. Ovo što sad ti i ja pišemo vide APSOLUTNO SVI koji dođu na flyfreak.net!

Da, budale ne možemo zaustaviti...na Sljemenu su tako prije par godina zabranili vožnju biciklima po šumi jer su se tri klinca konstantno spuštala po planinarskom putu i nateravali planinare po planini. Eto lekcije 8)

Možemo probat educirat ljude što se smije a što ne, nisam ni ja znao prvi put da je zajebano letit blizu ceste i ostalo, jednostavno se tolko zabavljaš da ni ne razmišljaš o tome...ali opet, problem je što imam osjećaj da jako puno ljudi leti a nisu ni vidli ovaj forum :)

Samo još jedan razlog da napravimo letališće :)

Odg: Dio zatvoren za javnost

Reply #32


Možemo probat educirat ljude što se smije a što ne, nisam ni ja znao prvi put da je zajebano letit blizu ceste i ostalo, jednostavno se tolko zabavljaš da ni ne razmišljaš o tome...ali opet, problem je što imam osjećaj da jako puno ljudi leti a nisu ni vidli ovaj forum :)

Samo još jedan razlog da napravimo letališće :)

To definitivno i u Ri jednostavno se pojave ljudi koje nikad prije niti poslje mozes vidit, a da su na forumu valjda bi znali posto nas je tu svega par, kako sada njega educirat, neznam, zato sam napisao da bi mozda bilo dobro imat dio gdje bi se upozoravalo sta treba i kako po zakonu i upozoravalo na neodgovorne pojedince, pa barem da ljudi koji su clanovi znaju sta mogu ocekivat  i kako postupat u odredjenim situacijama.

Sto se tice letjelista , tu se definitivno slazem , kada se sve odradi kako treba izpostuju se propisi onda smo barem cisti pred zakonom, jedino se vracamo na problem financiranja, a to je sigurno problem ako je u klubu par ljudi koji  placaju clanarine ,a grad vjerojatno tu nije zainteresiran. Mi u Ri letimo na grobniku i tu npr muku mucimo sa setacima koji ne shvacaju da oni tamo nebi smjeli bit , nego mi moramo bit na zemlji kada je njima spica da nekoga ne ugrozimo. Jednostavno u nasem hobiju vlada puno previse nereda i mozda bi bilo pozitivno da nas se stisne da se grupiramo i napravimo nesto za nas hobi, ali tako je u svim segmentima drustva.

Kako god drago mi je da jos netko djeli moje misljenje. Smatram da mozda nije toliko bitno skriveni podforum ili ne (mozda dovoljno da se zatvori za goste, pa ako bude neka frka nije problem zabranit registriranje na 10ak dana dok ne prodje frka), koliko je potrebno da svi skupa poradimo na svjesti nas i kolega oko nas. Osobno nisam nikad nikome zamjerio kada me je upozorio da radim nesto pogresno, ugrozavajuci nekoga ili nesto.

Odg: Dio zatvoren za javnost

Reply #33
Tako je! Glas razuma.

Odg: Dio zatvoren za javnost

Reply #34
ti zaista ne razumijes neke stvari jesus. i laprdas po svome i to je to. kakav "tajni" tj "skriveni" dio tebe muci? svaki. ali ama bas svaki forum od bilo kakve zajednice, bilo ona klanska za igre, bilo vegetarijanci bilo tko, pa cak ako i nisi znao da ovdje POSTOJE zatvoreni dijelovi foruma za pojedine klubove upravo zato da bi se u njima MEDUSOBNO RAZGOVARALO a ne da svaki padobranac ili trol uletava sa raznoraznim glupostima u razgovor.

to je poanta a ne nekakvo tajno brrrr skrivanje daleko od javnosti jer eto radimo nekaj tajno. naj biti dete i furat se na sapunice. ionak je to samo prijedlog koji se koliko vidimo ionak vise i ne razmatra. no da je potreban, i dalje osobno mislim da jest jer zaista svaki gost ili padobranac cita ono kaj treba, ali bogme i ono kaj ne treba.

uostalom, a zasto se kao modelarsko drustvo nebi u tisini dogovorili di bu rostilj, di se leti, di budu vesele sisate navijacice mahale svojim grudnjacima na nekom modelarskom skupu i slicno..no kako to ovdje i biva...

...ovdje odluke traju sezonu..dve..pa i vjecnost,zar ne? ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.