Skip to main content

Topic: Dobrodošlica novim članovima (Read 11333 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #30
Uuuuuuu, Ivek jesi mu ga metnul da su mu suze potekle. :D

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #31
U PM mi imamo botove na forumu,
a neki misle da će ih zatvoreni forum rješit,
Evo rješenja ajmo napraviti roštilj za nove članove i za nas
Nije to neka investicija za njih 200 njak ne more tj. Nebu pojelo ni šniclu
Jer ne buju ni došli.

A onda ima i drugo rješenje  ak se ih ne rjesimo s gore navedenim stavimo na server kiler i vodeno hladenje masine tj kaj će joj ventilator i onda ih potopimo u hladenju

Al ko ima još neko rješenje a da nije zatvoreni forum nek ga objavi a ja bum onda otvoril anketu

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #32
A da odete malo letit na livadu, umjesto sto vodite ljubav cijeli dan na forumu!

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #33
ovo vrijedi barem 2:0. gol unaprijed. s razumijevanjem. dostojan i jak cak i da pobijedi cuveno "Resistance is futile". jer otpor se nece srusiti. nikada. a steta, ima potencijala.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #34
majstore od jezera ;D, nemoj brkati pojmove, nigdje u deskripciji lijeka ne pise da lijeci od botova na forumu. nedaj da te zarazi pamet znalaca. oni ionako ne razumiju da je ubod u bolno mjesto duplo bolniji ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #35
Možda bolje da se forum potpuno zatvori, ugasi.
I onda lijepo otvori BBS.
Pa 'ko ima modem, nek' izvoli  ;D 8)
Tamo nije bilo spama, botova...ničega .
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #36
to varadero, barem netko tko zna za bbs i kako je to bilo tada..no zbog neznanja nekome je smijesno cuti da netko zna za forume 20godina...iako dvoje ljudi i nije neki forum  :D

no da je bilo fora tada biti pozvan, biti neciji forum, pa pricas s nekim i das mu novi program..pa se to procuje pa poziv za pozivom..ajme,suza u kutu oka  ;D

nego, di je tri nula? iskoristite popust priliku kad golman spava  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #37
E kume moj, nekad bilo sad se spominjalo. Ovde ljudi lete modelima na Mjesec a ti još uvek spavaš doma iza špareta.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #38
da,svaki dan vidim sve više foruma, o kojima se ovdje prica, da lete na mjesec..pa i dalje..kako ko koju drogu uzima..ima ih i koji od nje cuce iza spareta..i ti to vidas? forume kako letaju po mljecnom putu?   ???
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #39
Ljudi najte zemat drogu vidite da i neke voda hiče znogu. ;)

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #40
Clan sam na nekoliko Modelarskih Foruma,

ovaj je u jednome unikat i daleko ispred svih,

ismijavanje,podbadanje,vrijedjanje i omalovazavanje je najveca vrlina ovoga Foruma,pojedinim Clanovima koji sjede danonocno je to Dusevna Hrana,

cast nekolicini izuzetaka, Damir-Diogen,DEX,Mirt,Kristijan Kljucaric i ?
ako je to razlog da smo se ovdje skupili, ok.



Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #41
Zaboravili ste svog frendica Zeda izdvojit! ;)

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #42
Čitaš mi misli  :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Dobrodošlica novim članovima

Reply #43
Clan sam na nekoliko Modelarskih Foruma,

ovaj je u jednome unikat i daleko ispred svih,

ismijavanje,podbadanje,vrijedjanje i omalovazavanje je najveca vrlina ovoga Foruma,pojedinim Clanovima koji sjede danonocno je to Dusevna Hrana,
ma nije, ajde molim te  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.