Skip to main content

Poll

Kako da se postupi s članovima ovog foruma zbog verbalnog vređanja ?

  • Ne želim sudjelovati u ovoj anketi.
    4 (5.6%)
  • Izbrisati postove korisnika, i svih koji su citirali njegov post.
    1 (1.4%)
  • Izbrisati postove korisnika koji su bili vulgarni bez ikakvog objašnjenja.
    4 (5.6%)
  • Opomenuti člana javno na forumu, i izbrisati njegove postove.
    18 (25%)
  • Opomenuti člana na PM i izbrisati njegove postove.
    7 (9.7%)
  • Banirati korisnike koji su tako pisali postove na 7 dana. I izbrisati vulgarne postove.
    10 (13.9%)
  • Banirati korisnike koji su tako pisali postove na 15 dana. I izbrisati vulgarne postove
    13 (18.1%)
  • Izbrisati toga člana iz foruma Flyfreak, i jednostavno staviti ručno uvođenje novih članova.
    15 (20.8%)

Total Members Voted: 67

Voting closed: August 31, 2013, 05:41:40 pm

Topic: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ? (Read 165911 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #15
Zaista se ne mogu načuditi koliko uvreda je napisano na forumu u posljednjih nekoliko dana. Kakvi god da su razlozi, u koje ne ulazim, NIŠTA ne može opravdati ovako niske i prljave uvrede. Znate li da ovaj forum čitaju i klinci? Kvragu, i moje dijete nekad zna baciti oko na forum...krasan im primjer dajete, nema što.

Tomislav.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #16
Ti očito neznaš kako je nastao ovaj forum , kako se i što pisalo , nekog se može povrijediti na manje više  bolan način ...

Sve u svemu slažem se s tobom , planiram ponovo nabaviti stanicu i pomalo letuckati kad ne letim za prav......,,,nakon toga češće brljati po forum.
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #17
znam, bio sam prisutan i na "starom" flyfreaku. Ali ovo stvarno nije normalno, pa dajte ljudi malo kulture... Sljedeći put kad budem išao na livadu trebam li nositi avione, ili možda vrećicu govana, pa ćemo se medjusobno gadjati? Ili da ponesem kondome s obzirom da je svaka druga riječ f***, j*** itd.

prestrašno.

Tomislav.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #18
Sad kad malo pogledam koliko je energije i vremena potrošeno na ove dvije teme uludo...  da je bila kanalizirana u nešto kreativno kako bi bilo logično na ovakvom forumu.. hangari učesnika bili bi bogatiji za barem jedan novi model i to za male pare..  jer  depron, izoflor pa čak i stiropor ili extrupor ili kako se sve ne zove se dobije za "par" kuna a i setup je zahvaljujući  kinezima isto više nego dostupan.. tako da se za maks 100-tinjak kn složi neka jedrilica koju onda lansiraš u zrak i tako ispucavaš negativnu energiju koju inače ispucavaš ovdje u postovima...  I onda je čovjek višestruko zadovoljniji, jer ne leti na komadu konfekcije kojeg je sastavljalo neko kinesko dijete u nekom podrumu, nego leti na nečemu što je njegovih ruku djelo...  a i nešto bi naučio tijekom gradnje.... 
 I za to letenje je dovoljna i najjeftinija stanica od 4 kanala bez memorija i mikseva, svičeva, gimbala, stabilizacija i kojekakvih tehno gedžita koji ionako smanjuju utjecaj pilota na model, a da ne kažemo da su teret koji setup mora održavati u zraku.

To je moje mišljenje, naravno i u njega sam se mnogo puta uvjerio... pogotovo kad se vidi sjaj u očima klinca koji leti na "sklepi" koju je još do jučer ljepio i oblagao trakom, a upravlja sa  predpotopnom stanicom i gušta u činjenici da je ta tvorevina koja plovi zrakom plod samo njegovih ruku...

E to je ono što se nažalost laganini gubi iz ovog hobija...


Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #19
potpuno se slazem stobom crach,danas ako nemaš stanicu od par tisuča kuna, gopro3, i nasu, nisi niko i ništa, ja sam zaključio da je u zadnje vrjeme samo neko takmičenje,tko če imat bolji fpv model i hexu ili quad, iskreno rečeno,na ovom forumu pogledam samo oglase ako nema ništa na oglasima, odem of, teme o koje kakvim nasa hexama mi se i neda čitat, nestala je samogradnja sa balzom i depronm,što je po meni žalosno.

Odg: Da li nam treba verbalno vređanje na forumu Flyfreak ?

Reply #20
1. prekršaj

Javno opomenuti člana, banirati na 15 dana, postove preseliti u zaključanu temu - da svi vide o čemu se radi - bez mogućnosti komentara.

2. prekršaj

Izbrisati člana, javno objaviti da je član izbrisan - isto kao i svi njegovi postovi.

Pod drugi prekršaj se smatra i komentiranje,podgrijavanje prvog prekršaja.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }