Skip to main content

Topic: Zahvala !! (Read 4190 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zahvala !!

Pozdravljam cjelokupno pućanstvo foruma, hvala što postojite zajedno sa ovim forumom , zahvaljujem se svima što ste me opet privukli u ove vode iz kojih sam stjecajem okolnosti života isplovio ...zahvaljujem se mirtu , smiljcu , faldomaku, mojim učenicima a sada dobrim graditeljima i letačima Željku , Valentinu , Miši i ostalima .. i da nekog od dobro poznatih ne izostavim BAŠ SVIMA.., svima uz koje će mi opet biti čast poletiti ne nekoj od livada ... neka Vam je oštro oko i precizna ruka , mirno vas i vedro nebo uvik pratilo!!!!!
Zlatan Podunajec
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar



Odg: Zahvala !!

Reply #3
Super Zlatane ! Eto kad se okupimo, tvoja će ptica biti jubilarna peta nad borovskim aerodromom :)


Odg: Zahvala !!

Reply #5
Ne znam Ljudi što bi rekao , faldomak mirt i smiljac su me ostavili bez teksta .... sve što stigne bit će predstavljeno svima na forumu  u slici i na modelu ...neizmerno sam sretan i zahvalan  što sam opet među Vama !!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Zahvala !!

Reply #6
Paket je stigao ..još jednom smiljac , faldomak , mirt veliko veliko hvala .... još foliju čekam do tada će ovaj lipotan biti spreman za start...  :'(  možda nekom izgleda čudno što  sam "emotivac" pa suzac nije od tuge nego od radosti što se nebu vraćam!!  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Zahvala !!

Reply #7
.. stigla stanica Futaba F16 tri prijemnika i trap od Mirta!! , ma ne znam ljudi što bi rekao, Hvala Hvala .... ...čekam još samo foliju pa na nebo !!  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar