Skip to main content

Topic: Vratite nam Colju i Zeda (Read 4130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vratite nam Colju i Zeda

Neznam kak je Vam al meni ti ljudi fale, danas mi je skroz čudno kad nema njihovih postova.
Ak su i bili u laganoj iberturaži dost im je ban za jedan dan.., sad su već popravili ocjene i mogu dalje pohađat nastavu.


Odg: Vratite nam Colju i Zeda

Reply #2
Nismo svi isti , iako nekad preteraju uvjek su imali dobri savjeta za nas pocetnike. Uvjek su bili aktivni na forumu iako ih osobno neznam jedino sam colju upoznao( kupijo prijemnik od njega kad mi je najvise trebao) mislim da nisu to zasluzili ipak je demokracija i svako bi trebao reci sta misli pa i ne mora biti u pravu ali treba se uvazit i njegovo misljenje. Pozdrav iz Pozege!
letim, al nikako da poletim

Odg: Vratite nam Colju i Zeda

Reply #3
Mene nema ko zezat kak imam spore avione kad ih nema :'( :'( ;D
Ja bi ih natrag makar su govorili to kaj jesu.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Vratite nam Colju i Zeda

Reply #4
Nismo svi isti , iako nekad preteraju uvjek su imali dobri savjeta za nas pocetnike. Uvjek su bili aktivni na forumu iako ih osobno neznam jedino sam colju upoznao( kupijo prijemnik od njega kad mi je najvise trebao) mislim da nisu to zasluzili ipak je demokracija i svako bi trebao reci sta misli pa i ne mora biti u pravu ali treba se uvazit i njegovo misljenje. Pozdrav iz Pozege!

dodji do mene, prijeti mi, p***araj ili bilo sto pa kad te tuzim objasni sucu na opcinskom sudu da je to demokracija.
demokracija pojedincu donosi mnoga prava, ali i mnoga pravila koja se moraju postovati, a ako se ne postuju onda slijede sankcije. izmedju ostalog demokracija je postivanje pravila s kojima se ne slazes jer vecina tako zeli.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Vratite nam Colju i Zeda

Reply #5
sad malo o temi...

decki su dobili ban i na vecini foruma se od toga ne radi drama.  ban traje 7 dana i sluzi kao korektivna mjera, nesto kao novcana globa ili zatvor u sustavu drzave. kad odrade svoju kaznu opet ce dobiti pravo pisati po forumu. ne vidim gdje je problem?

ocito je i na forumu kod nekih mentalitet kao u hrvatskoj drzavi. svi bi pravnu drzavu, ali da je drzava pravna samo kad to njima ide u korist. u ostalim slucajevima pravna drzava se sa veseljem zaobilazi.   :D

zivi bili i ne radite dramu i probleme gdje ih nema. odrasli smo ljudi. bar se ja nadam da jesmo. ;)
struja zakon, nitro USTAV