Skip to main content

Topic: Dali ovaj forum lagano propada? (Read 18416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #30
Ma daj ajde, ljudi lete, ljudi komuniciraju, ljudi diskutiraju. Kolicina prometa fluktuira ko i u bilo cemu drugome.



Da nema ove teme zadnja dva dana, nebi bilo vise od 3 posta u zadnja dva dana!

Forum je vec neko vrijeme trul da truliji ne moze biti! Sta se dogadalo zadnjih mjesec dana? postovi se nabroje na prste! Dali je stavljen i jedan video u zadnje vrijeme?

Jeste, pokušavam staviti poneki video. Nešto se čudno događa u zadnje vrijeme sa youtube: 12 minuta VGA rezolucije videa mi upload-a preko 500 minuta. Izgleda je i Google/YouTube u banani. I njih je valjda strefila neka novčana kriza, pa su sad sve ograničili.

Još nešto, bar moje osobno mišljenje: lijepo vrijeme - ide se van, ako ništa drugo okopavati dvorište, ružno vrijeme - onda se sjedi za kompjuterom i piskara. Došlo je proljeće i lijepo vrijeme...

LP,
milan
---

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #31
Ma daj ajde, ljudi lete, ljudi komuniciraju, ljudi diskutiraju. Kolicina prometa fluktuira ko i u bilo cemu drugome.



Da nema ove teme zadnja dva dana, nebi bilo vise od 3 posta u zadnja dva dana!

Forum je vec neko vrijeme trul da truliji ne moze biti! Sta se dogadalo zadnjih mjesec dana? postovi se nabroje na prste! Dali je stavljen i jedan video u zadnje vrijeme?

Jeste, pokušavam staviti poneki video. Nešto se čudno događa u zadnje vrijeme sa youtube: 12 minuta VGA rezolucije videa mi upload-a preko 500 minuta. Izgleda je i Google/YouTube u banani. I njih je valjda strefila neka novčana kriza, pa su sad sve ograničili.

Još nešto, bar moje osobno mišljenje: lijepo vrijeme - ide se van, ako ništa drugo okopavati dvorište, ružno vrijeme - onda se sjedi za kompjuterom i piskara. Došlo je proljeće i lijepo vrijeme...

LP,
milan
---
Probajte sa smartfonom uploadat na Youtube server,puno je brže i do 60% nego sa PC-om ;)

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #32
Evo jos jedan post da imate sto citat  ;D

Ako mislite da ovaj forum propada (ili da je propao) ocito nikad niste bili aktivni na automodelarskom forumu (aka hamferus).
Dovoljna vam je cinjenica da ja kao primarni automodelar vise novih tema mogu procitat u podrubrici "auti" na ovom forumu nego na cijelom automodelarskom forumu, sto je zalosno, jer je taj forum prije prštio od informacija i ljudi koji su bili voljni pomoci. Ako vam fali dokaza, podite i uvjerite se...
Po mom misljenju, krivac za propadanje ne samo foruma nego cijelog modelarstva je manjak aktivnosti u klubovima.
Uz trazenje nekih osnovih financija od grada (za promoviranje i popularizaciju modelarstva), nabavku nekih pocetnickih modela i organizaciju ljetnih skola modelarstva, kakvo god to bilo (zemlja, voda, zrak) bi se trebalo malo pogurati sve ovo zajedno. Jednostavno nam fali mladih snaga  :(

A u meduvremenu, dosta zaljenja i uzivajte u forumu koji je bio, jos uvijek je i nadajmo se da ce i ostat poprilicno ziv i zanimljiv  ;)

Pozdrav
 

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #33
Black Angela za predsjednika!



Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #36
Imam i ja jedan takav slucaj...
Sestra od moje djevojke, sad ce u srednju, ne odvaja se od tog mobilnog sranja zbog nikoga i nicega...
Bili samo nas troje u zagrebu prije par mjeseci no mislim da ga ona nije ni vidjela  :D

Da se razumijemo, nisam ni ja bas stariji, no uvijek me nerviralo kad netko trati zivot na internetu. Ima internet svojih cari naravno, ipak je to neograniceni izvor znanja bilo kome tko zna kako doci do necega sto zeli, no facebook, instagram, twitter i ta sranja, boze sacuvaj...
No imam jak osjecaj da je gotovo sa tim, nekoliko generacija je zasrano u tehnoloskoj eksploziji no sve vise i vise setajuci okolo vidam prepune terene, parkove, ispunjene osnovnoskolcima koji se jednostavno zabavljaju kao sto smo i svi mi prije nego su mobiteli i tehnologija uzeli svoj danak.
U te nove generacije ja polazem svoje nade  :)

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #37
ja bih rekao da grijesite.  uvijek je bilo ljudi koji su bili vjecito doma i koji nisu bili drustveno aktivni.

zanimljiva je stvar da od vremena grcke postoje zapisi o mladima koji su za nista i koji ne valjaju, takvih zapisa se moze naci kroz cijelu povijest pa sve do danasnjih dana.

prije koju godinu na radiju sam cuo izlaganje jednog svecenika gdje je govorio hrpu negativnih stvari o mladima. na kraju je otkrio da mu je cijelo izlaganje sastavljeno od citata iz djela umjetnika i filozofa od vremena stare grcke, a sve je zvucalo bas kao da je to danas netko napisao.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #38
Coljo ubit ćeš me... slomio sam zagija bez tvog znanja ..,,,,,