Skip to main content

Topic: UPOZORENJE !!!!!!!!! (Read 19575 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #15
Ja također od tada prakticiram naći se sa osobom od koje nešto kupujem i pogledati taj artikal koji me zanima, jedino na taj način čovjek može bit siguran da ga neki smutljivac neće zaj... :)
L.P. Ivon

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #16
Plaćanje pouzećem je od prošle godine puno sigurnije, otkako je Hrvatska Pošta uvela mogućnost da se paket za koji plaćaš otkupninu otvori u nazočnosti poštara... ukoliko isti ne odgovara onome što si kupio, možeš odbiti primitak paketa i njega se vraća (i povrat naplaćuje) đubretu od pošiljatelja.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #17
Dobro si sve rekao al nemreš preko oib-a na netu doznati ime i prezime

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #18
To je dobro da su uveli. makar imam loša iskustva sa HP expressom. Znali su mi paketi doći podosta zbumbani kao i njihov sadržaj, a vidio sam i da dio ekipe ovdje isto ima takvih iskustava,najbolji je DPD i Overseas Express a ni ono sa Tiskom nije loše ;D

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #19
Ja sam na jednu prevaru reagirao tako što sam od istog tog koji me je prevario nekoliko puta pouzećem na različite izmišljene adrese naručio robu pouzećem ( sa različitih telefona ), i naravno niko je nije ni mogao podignuti paket. Poštarina ga je koštala daleko više nego što je zaradio od prevare. To sam ponavljao sve dok nije odustao od slanja pouzećem

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #20
Ja sam na jednu prevaru reagirao tako što sam od istog tog koji me je prevario nekoliko puta pouzećem na različite izmišljene adrese naručio robu pouzećem ( sa različitih telefona ), i naravno niko je nije ni mogao podignuti paket. Poštarina ga je koštala daleko više nego što je zaradio od prevare. To sam ponavljao sve dok nije odustao od slanja pouzećem
Kaj,znači,od njega si kupovao, ali si navodio netočne podatke?I tako sve dok nisi isplatio dug?Koji si ti car :D ;) :) .

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #21
Ipak nije baš tako. ja dug nisam uspio povratit, nego je on pošti isplatio poštarine više nego je od mene na prevaru uzeo, jer pkete nije imao ko podizat pa su mu se vraćali (jer je adresa bila izmišljena)

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #22
Ipak nije baš tako. ja dug nisam uspio povratit, nego je on pošti isplatio poštarine više nego je od mene na prevaru uzeo, jer pkete nije imao ko podizat pa su mu se vraćali (jer je adresa bila izmišljena)
Kužim,nisi dobio svoje  novce ili robu,ali si zato njega bacio u trošak :) .Da je bio pošten ,ovo ga nebi snašlo :D

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #23
Nenad car :)

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #24
Sad, ako čita ovaj forum, naj@ si[emoji12]

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #25
Oršoše bi tampburali, pa kaj je vama, mrak vas proguta.
Bit će tih stvari na sajmu u Vž

Lijepa nasa.... zadnjih par godina se osjecam kao zadnji kreten. Svatko me znaci moze prevariti, a nase institucije nista ne naprave.
Ako pak sam nesto poduzmes oni te imaju pravo tuziti, gdje je tu logika? ???


Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #27
treba obnovit UDBU

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #28
... i Goli Otok  (ali sad na tri kata))

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #29
Di ces Miso, cekaj, ne idi, ostani kuci, skuhat cu ti pasta sutu!

Lp. Sveto