Skip to main content

Topic: Zagi podforum?? (Read 4418 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zagi podforum??

E ekipa, ocete da vam napravim podforum Zagi u Početnicima  :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Zagi podforum??

Reply #1
I tamo Plavog postavi za moderatora !


Damir

Odg: Zagi podforum??

Reply #2
Naravno Zagi Forum Plavi moderator ja se slažem s tim pošto je u tijeku Zagimanija :D :D :D :D :D :D :D :D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Zagi podforum??

Reply #3
i ja sam Za da se napravi podforum Zagy..i normalno nominiram Plavog za moderatora...
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Zagi podforum??

Reply #4
Ja imam jednu ideju isto...sta mislite da napravimo podforum Zagi i stavimo Plavog za moderatora....


 :D :D :D

Odg: Zagi podforum??

Reply #5
Slažem se i ja ali samo ako je Plavi glavna faca.
Čovjek to zaslužuje!!

Odg: Zagi podforum??

Reply #6


 Ideja za pohvalu.   Taj zagi ko da je neka pošast  ali kada sam vido što PLAVI radi s njim na kanalu---PREDOMISLIO SAM SE

  Obavezno staviti kao temu
Nemam snage da razmišljam.

Odg: Zagi podforum??

Reply #7
bas fali podforum zagi.... invazija zagia...  ;)
lp Nikola

Odg: Zagi podforum??

Reply #8
a kaj je to zagi ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Zagi podforum??

Reply #10
Zagi je ime popularne maskote Univerzijade 1987. u Zagrebu , zagrebačke vjeverice sa šestinskim škrlačekom.
Po njemu je i taj model dobio ime !
Zbog izraženog animoziteta u nekim krajevima prema svemu što ima veze sa Zagrebom, taj model ponekada nazivaju i 'Jurišnik'  :D





Odg: Zagi podforum??

Reply #11
Evo jesam...

Sad za ozbiljno, ako vam se ne svidja da je u pocetnicima mozemo prebaciti u elektro modele.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24