Skip to main content

Topic: Prijedlog za suradnju (Read 9579 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Prijedlog za suradnju

Bok dečkovi!

Ovako, dogovorio sam se sa dečkima iz DRIFT.hr kluba da se ja potrudim oko ovoga, pa se javljam u ime kluba.

Vjerojatno znate što je drift, a ako ne znate onda brzo na www.drift.hr

Kako nam je cilj naš hobi, ljubav i zabavu približiti što više Hrvatskoj izmeđuostaloga naša natjecanja redovito poprate vrhunski filmići. Zadnji je čak i službeni spot grupe Vatra - Svijetla i sirene.

Evo par videa da vidite o čemu se radi i kako to izgleda:

Vatra - Svjetla i sirene

Croatian Drift Challenge 2010. rd. 2

Croatian Drift Challenge 2010. rd. 1

U svakom slučaju, ono što bi mi trebali od vas je 2-3 helića na koje bi montirali goPro kamerice (lagane i nije problem helićima da ih nose) da svratite na 2-3 eventa (bilo utrku bilo trening) pa da nam posnimite kadrove iz zraka.

Detalje i sve to se lako dogovorimo, samo me zanima da li vi imate nekog "predstavnika", da li ima ovako zainteresiranih dečkiju koji se javljaju da bi to odradili itd..?

Lokacije treninga je Zagreb i uža okolica. Doduše vozit će se i Osijek, Grobnik i slično ali lako za to.

Pišite :)

Lijep pozdrav,
Marko Brkljačić
marko AT budalizacija.hr
mob. 099 444 666 8

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #1
zanimljivo,

pa mogli bi doći mi multirotoraši malo isprobati opremu  :)

jasno, ima i profića sa helićima, no to je već par klasa iznad po kvaliteti snimke....  ???

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #2
Inače mi se družimo sa onim RC driferima (autići na daljinski) ali vjerojatno vi niste ista "ekipa" osim što je sličnost što svi imate daljinske :)

Čuo sam za te profiće, vjerojatno oni helifoto.hr ali kako je nama sve ovo hobi (kao i vama) itd. ipak mislim da nam plaćene usluge ne trebaju :)

Ideja je ono da se ti svi videi koje imamo na kraju eveneta dignu na još veći nivo, bolja promocija i nas i vas (naravno da bi dobili svoje "zasluge") itd itd..

Recimo u ovom filmiću su ovi koristili heliće za par kadrova:

The Art of DRIFT

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #3
jel mozemo dobit krug u nekoj od vasih pila? :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #4
To sam zaboravio, naravno, podrazumijeva se :)

Ja inače vozim bijelu strijelu :P







BMW E36 325 turbo drift car by TOKIĆ autodijelovi

pa na krug u tome možete uvijek računati :)

Pitao bih ja vas za krug u heliću, ali ne želim nešto strgati :P

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #5
ja se na zalost ne bavim ni helicima niti snimanjem vec samo avionima, ali ne bi imal nis protiv da me provozas u svom turbo bemvejcu. ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #6
Nema problema, čujemo se za to  ;)

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #7
Nije ideja losa jedino da malo zatopli vani, nije da mi se bas lebdi na -2

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #8
Naravno, nama je prvi trening sa 13.2 u Varaždinu, najavljeno je cca 10 stupnjeva ali biti će ih još tamo u travnju-svibnju, a i preko ljeta, tada smo i mislili snimat :)

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #9
Naravno, nama je prvi trening sa 13.2 u Varaždinu, najavljeno je cca 10 stupnjeva ali biti će ih još tamo u travnju-svibnju, a i preko ljeta, tada smo i mislili snimat :)


e onda kad dodjes u vz javi se pa cemo snimit nesto iz pticje perspektive

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #10
ajde ostavite nekakve kontakte :) može i na PM.

hvala :)


Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #12
ajde nježni mladići ne dramite, multi leti na -2 , -4 i na -6..... to kaj vaše nježnje rukice pate, koga to briga za primadone  ;)

toto to rješava jednostavno, u prošlu nedelju na -1 njemu je bilo sigurno puno toplije od toga  ;)


Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #13
ajde nježni mladići ne dramite, multi leti na -2 , -4 i na -6..... to kaj vaše nježnje rukice pate, koga to briga za primadone  ;)

toto to rješava jednostavno, u prošlu nedelju na -1 njemu je bilo sigurno puno toplije od toga  ;)

Na koji točno dio ciljaš,dok je bil TOTAL destruction,ili dok se gasila žeđ??? :D
Robert

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #14
gašenje žeđi  ;)

totalka se ne broji