Skip to main content

Topic: Pay Pal (Read 2345 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay Pal

Pozdr
av! Zanima me koje  dokumente  treba poslati na pay pal  da  bi  mogao  aktivirati   račun.Napominjem
da sam  se registrirao na pay pal ,ali oni  traže neku  sigurnosnu  provjeru,pa sam već  tri puta slao
faksom (jedno   faksiranje dođe 80 kuna) ove dokumente: kopiju  osobne prednju i zadnju   stranu
isto  i kreditnu   karticu međutim nito nije dovoljno,pa me zanima koje još  dokumente  treba faksirati.
Posjedujem   Master  Card   prepaid    karticu  Hypo Alpe  Adria Bank    Zahvaljujem. Evo što piše kad trebam  potvrditi karticu
Vrijedi slikom (naprijed / nazad kopija)
Nedavne izvodu prikazuju posljednje četiri znamenke na kartici, adrese za naplatu i svoje puno ime kao registrirana na svoj PayPal račun
Dokumenti učitao treba biti na engleskom ili prevedene na engleski i ovjerena od strane državne agencije. Mi ćemo vas kontaktirati u roku od 7-10 radnih dana da biste dovršili postupak. Ako imate bilo kakvih problema sa slanjem datoteke, molimo Vas obratite se našem podršku korisnicima za pomoć.

Odg: Pay Pal

Reply #1
budi oprezan !!!
Sve sto je meni bilo potrebno to su osobni podaci koje ispunjavas online formularom i onda u toku registracije upisujes broj kartice. To je sve. Nikada me nitko sa PayPala nije trazio da im saljem bilo kakve preslike OI ili kartice.
uostalom vidi mallo : http://www.flyfreak.net/birtija/jel-vas-paypal-zajebava/

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Pay Pal

Reply #2
vjerojatno te traže broj koji si dobio sa prvim računom za onu  transakciju od jednog dolara, ja sam to radio prije par godina, možda se nešto promjenilo, neznam. Oni te nikada ne traže osobne podatke nakon registreacije, sam ažuriraš
Karlo. 098-711-540, Sisak