Skip to main content

Topic: Garaupner mx-12 (Read 2449 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Garaupner mx-12

Bok! Jel zna itko sta napraviti sa radio stanicom Graupner mx-12, kupio sam novu i nadograđivao sam software i sve je stalo na
79% i nema pomaka..ne mogu je ugasiti na gumb jedino ako se baterija uzvadi..i od poslje samo je neki nadpis na ekranu i na nista ne reagira? Kako je pokrenuti? Unaprijed hvala!

Odg: Garaupner mx-12

Reply #1
ne znam odgovor, ali me zanima kaj je falilo starom softveru?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Garaupner mx-12

Reply #2
Šta piše na ekranu?

Odg: Garaupner mx-12

Reply #3
Jedino kaj je falilo je jezik izbornika..

Odg: Garaupner mx-12

Reply #4
jesi probao ponovo pokrenuti upload soft sa onim njihovim alatom..

Odg: Garaupner mx-12

Reply #5
Probao sam jos par puta pokrenuti ali nema rezultata.. Jedina veza izmedu je usb kabl i to je to..a onaj modulcic je za prijemnik-programiranje.. Ima koga da je imao slicniji slucaj? Hvala

Odg: Garaupner mx-12

Reply #6
pa sta je sama od sebe stala? ja neki dan 2 programirao i sve proslo ok, probaj na drugi usb port jer postoji mogucnost da ako je preslab sjebe procesor kod flashanja

 

Odg: Garaupner mx-12

Reply #7
Samo od sebe je stalo na 79% i nije bilo pomaka i tako je ostalo do danasnjeg dana..morao sam
Izvaditi bateriju da se ugasi..jer inace ne reagira..i od tad se na ekranu pojavljuje natpis:
     Miss match
product Number!!
I vise ne znam kaj da joj radim a treba mi, probal na 4 kompa sve ispocetka i nista u programu Firmware_Upgrade_grStudio. Version-2.1 pod opciju Firmware Update - otvorim folder official Version izaberem folder 33112_33116_33124_33032_mx-xx_mc_32 udem u to i zatim idem u SD card odaberem Firmware u njemu mx-12_1v710_English.bin i pritisnem Update starten i tad stoji na broju cetri min.zavrsi..i nista se nije desilo nadpis na ekranu stanice ostao isti: (Miss match
product Number!!) i nema pomaka? Hmmm?