Skip to main content

Topic: FlyFreak majice (Read 14018 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FlyFreak majice

Reply #30
Mozes mi na mail pustiti pripremu koju imate za tisak pa cu u ponedjeljak provjerit nekaj? Ako imas, koristila bi i ponuda ili specifikacija od Print studia da znam kakve majce ste odabrali itd...

Odg: FlyFreak majice

Reply #31
Isto mi je poznata branša , 120 kuna je malo po meni too much, no OVISNO kakve su majice.

Ima ekipe koja radi sito i za tih dvadesetak majica, ne znam kak im se to isplati, naplate siću, no majica je šrot kvaliteta.

Tako da osim tiska treba gledati i kvalitetu majice. Tak da opet ako su majice ok 120 kuna i nije toliko puno.

Ja bi radije dao 120 kuna nego 15 kuna manje za šrot majicu.
Ali to je samo moje mišljenje. ;)

FlyFreak majice

Reply #32
Zato i kazem da mi date specifikaciju jer mislim da cemo dobiti bolje za istu lovu ili isto za manju.

FlyFreak majice

Reply #33
Bok svima, dakle, raspitao sam se u branši što se majci tiče. Našao sam kolegu sitotiskara koji je voljan odraditi majce po vrlo korektnim cijenama i vrhunskoj kvaliteti, da stvar bude bolja, voljan je dodatno spustiti cijenu za protuuslugu koja gomili ljudi sa ovog foruma nije problem.

Naime, već tjednima mu ja pokazujem svog Zagija, snimke sa letenja itd... A on se bavi izradom maketa aviona, koje ne lete. I tako se on napalio na Zagija jedino što nema vremena i znanja da se primi sastavljanja. Pa je prijedlog sljedeći:

Mi svi zajedno njemu složimo jednog kompletnog Zagija sa rabljenom stanicom koja funkcionira, on da popust na prvu količinu majci.

Predlažem da svatko tko da doličan doprinos izradi dobije u znak zahvale jednu bijelu i jednu crnu majcu i naravno vječnu slavu na Flyfreak forumu!!

Dakle, ako odradimo Zagija njegova ponuda je sljedeća:

50 bijelih majci sa tiskom iz priloga = 1 360 kn
50 crnih majci sa tiskom = 1 600 kn

E sad, kako to biva u konvencionalnom tisku, njemu se manje od 50 komada ne isplati raditi, odnosno, ako se uzme 30 majci to nas košta nešto malo manje od navedene ukupne cijene za 50 komada.

Dakle, jedini način je da se sad opet svi izjasnimo tko će kupiti kakvu majcu i znat ćemo točno koliko će nas komad izaći. Ako većina naginje na crne primjerice, a dosta nas nedostaje da bi nam se isplatilo, predlažem da se ovi sa bijelih prebace na crne.

Ja sam ispitao i što se slanja tiče. Kad majce budu gotove, ako će netko htjet, može majce preuzet kod mene (Sesvetski Kraljevec ili Sveta Nedjelja) ili ako mu je lakše, slanje + koverta za jednu majcu od mene do bilo gdje u Hrv je 14,00 kn, pa može to platiti i ja mu pošaljem. Kad vidimo da ima kruha u svemu tome, ja vam napišem kako će se plaćati. (Moram provjerit kaj je najpametnije)

Da stvar bude još primamljivija, ja ću odraditi male naljke sa logom foruma, bijele i crne na prozirnoj foliji za lijepiti na što vam je drago i uz svaku majcu doniram dvije bijele i dvije crne naljke! Da se predstavim na forumu...  ;)

Eto, iako malo kompliciran, deal je po meni super isplativ, ako uzmemo u kontrast 120 kn majcu (ako nas se skupi dovoljno, dobit ćemo majcu za 29,60 u prosjeku!)...

Samo moramo pokazati malo složnosti!

Kao znak dobre volje, ja dajem za Zagija:

1 x ESC http://rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=500&productname=
2 x SERVA http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__662__HXT900_9g_1_6kg_12sec_Micro_Servo.html

Odg: FlyFreak majice

Reply #34
30 kuna po komadu? Vrhunske kvalitete..

Toliko ne možeš na placu ili dubravi kupit bijelu običnu bez tiska....


Koje su majice marke, gdje nabavlja?

Ja bi volio prije vidjeti primjerak.



FlyFreak majice

Reply #36
Da pokušam umirit skeptične:

- ovo nije tržišna cijena, na račun vrijednosti Zagija, čovjek vam je dao rabat.
- na osnovu što smo si ja i on dobri, čovjek vam je dao popust.
- čovjek je među najboljim tiskarima na tekstil u Hrvatskoj
- tko god želi ić kod njega vidjeti uzorak majce i kakav će tisak biti, slobodan je, nek mi se javi i uputit ću ga, ali neću dozvolit da nakon što nam je izašao maksimalno u susret mora još nosit uzorke da pokaže što će to biti.
- i na kraju, pošto sam novi, da se predstavim pa možda malo dobim na kredibilitetu, zovem se Dag Knepr, uz što se bavim sitotiskom (www.sitopapir.hr), već sam 4 godine predsjednik Hrvatske udruge sitotiskara (www.sitotisak-udruga.hr) a od prije 6 mjeseci redovito lupam Zagijima po nasipu Save! :-)

FlyFreak majice

Reply #37
E da, ak treba, mogu nabavit majce po 115 kn!

Odg: FlyFreak majice

Reply #38
Kaj čovjek ne smije bit skeptičan? ;D
Danas svi muljaju pa mora se biti oprezan.

Odg: FlyFreak majice

Reply #39
Super posao!
Predlažem da se otvori novi topic naziva "LISTA ZA MAJICE"
Gdje svatko tko želi navede boju , veličinu i broj komada
Npr.
simpi
crna xl x2
bijela xl x2
Odredimo datum do kojeg ide prijava i vidimo na čemu smo.Bilo bi žalosno da ovu priliku ne iskoristimo.
Kvaliteta majice . Pa samo jednom možemo kupiti loše tako da me više brine stanica i prijemnik koji treba čovjeku dati a da nije smeće koje će krepati za par dana.
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

FlyFreak majice

Reply #40
Super ideja za novi topic, Wespen, zbaviš ti to kak bog zapoveda?

FlyFreak majice

Reply #41
Cijena majce se krece od 12-20kn po komadu za veleprodaju. I to su bolje majce nego na placu.

FlyFreak majice

Reply #42
Ako kome kaj znači majce iz ponude su Fruit of the Loom od 165 g materijala sa sitotiskom 1/1 različitim.

FlyFreak majice

Reply #43
Eto sad je i ta forma zadovoljena
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: FlyFreak majice

Reply #44
Ako kome kaj znači majce iz ponude su Fruit of the Loom od 165 g materijala sa sitotiskom 1/1 različitim.
To su dobre majice.

Imam neke koje su ohoo prošle.

Nadam se da moje propitkivanje nije zvučalo napadno, no imao sam iskustva u toj branši(na veliko) negativnih, ne globaliziram samo me zanimalo.

Ako je tako ja se bilježim odmah nalistu.