Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89355 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #75
danas su neki naši izuzetni momci nastavili s radovima na postavljanju drugog dijela zaštitne mreže, unatoč lošem vremenu, riskirajući prehladu, konjuktivitis i druge boleštine... 
btw, kažu da hvala bogu da stiže ljeto, pa će bar te kiše biti toplije  :D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #76
morali smo Krkana skinuti s traktora jer je toliko počeo širiti tu pistu da smo se uplašili da će potegnuti do Karlovca...  ;D 
to sad izgleda toliko dobro da imam osjećaj da bi se moglo poletiti i sletiti čak i sa starim, dobrim TAMićem
i sada to izgleda ovako:

samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #77
Krkana smo poslali da ide letiti prave avione da nam pista ipak ostane u okvirima Zagrebačke županije, a mi ostali preuzeli kontrolu nad kosilicom i ponovo uređivali pistu


Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #78
Znači pista bude VRH za meet  ??? :)

Zvezda

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #79
Bude, bude...  ;)
Imali smo goste, dva mlada i vrlo sposobna modelara Adama i Leona sa PIPER PAWNEE 3.0m, 80cc; YAK 2.6m DLE112 i dvokrilac ručni rad sa DLE55. Kad je želja za letenjem jaka, ne treba nam ni kombi ni krovni nosač.  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #80
Aviončići su bili toliko dobri, da moram još njihovih slika i videa staviti  :)


PIPER PAWNEE


Error 404 (Not Found)!!1
Error 404 (Not Found)!!1
Error 404 (Not Found)!!1
Error 404 (Not Found)!!1
http://www.youtube.com/watch?v=sWrLVdxI7so
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #82
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #83
Krešinog Pipera mi je draže vidjeti u zraku nego Messera 8)
Drago mi je da su dečki izvukli modele i ponovo lete s obzirom na priličnu pauzu... Malo fine tuninga i bit će i dvokrilac za zestoku akciju..well done maiden


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #85
Focke Wulf 190 1600mm, sa ugrađenom zvučnom karticom. Od Slovenije, preko Slavonskog Broda stigao do mene. Najjači mi je gestikulirajući komentar kolege Edina, kad je osim šupljeg zvuka brushless motora proradio i moćniji zvuk kakav dolikuje jednom Focke Wulfu, u stilu: " Kaj je, je....."  :D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=0c5AFGKzOcg

samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #86
Zvuk kakav priliči ''Letećem mesaru''....
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #87
Malo o zoni sigurnosti kroz Školski krug.
Letačka operacija se odvija u Sjevernom školskom krugu i na preferiranoj visini od 60m. Kao dobar orjentir udaljenosti su zaostale bale sijena. Slika naših dronaša dokazuju to i to je solidna udaljenost ne bi li zaštitili prilazno-odletnu ravninu letjelišta Lučkog.

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #88

Krki, puno hvala na trudu i organizaciji današnjeg roštilja...naravno ne samo tebi nego svima...no ti si ipak začetnik ideje.


BTW...Messer je bolji od Hell-a