Skip to main content

Topic: Pluramaks (Read 15216 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pluramaks

http://www.pluramaks.com/

nema puno stvari ali nekome možda nešto zatreba
svaka čast :)

Odg: Pluramaks

Reply #1
to si ti otvorio butigu ??
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Pluramaks

Reply #2
ma je eto ja sam ti otvoria butigu u zagrebu ha ha  :D
svaka čast :)

Odg: Pluramaks

Reply #3
Samo da pohvalim ducan.Znam gazdu i tko god nazove bit ce nadam se zadovoljan sa uslugom.Asortiman nije neki za zahtjevne modelare sto se tice motora,baterija i ostalog ali i sam mi je rekao koje je muke prosao dok je otvorio ducan,dozvole i sve sto je morao plati tako da je za pocetak morao uzet neke jeftinije modele koji ce imat pristupacnu cijenu za sve i one koji nemaju pojma o modelarstvu.Uskoro ce doci neka nova roba i naci ce se nesto za svakog.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Pluramaks

Reply #4
Branko je dobar decko, i izaci ce u susret bilo tkome i mislim da se sa njim moze dogovoriti dosta toga... ipak nije lagano danas imat ducan a pogotovo r/c jel nije bas da svaki dan ljudi kupuju igracke od 1500kn.... a problemi su brutalni, radim sa vlasnikom bivseg Modelara i covijek mi je objasnio da to nisu istine kaj nasa drzava zahtijeva od njih...


Odg: Pluramaks

Reply #6
sve pet i svake pohvale na odvažanosti samo ne znam kako će cijenama konkurirati HC-u i sličnim trgovinama...to je i Modelara, među ostalim, došlo glave...
 
 
Toni

Odg: Pluramaks

Reply #7
Ajde ti otvori ducan u Hrvatskoj pa imaj cijene kao na UH!?!Sta mislis da kad to dode ima istu cijenu i kad legalno uvezes?Po tome nebi nitko trebao imat ducan osim UH.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Pluramaks

Reply #8
Alene bolje čitati moj post nema tu nikakve loše namjere  :) ...no što se tiče nas aviomodelara mislim da sam realan...ako kolega iz Pluramaksa čita onda ne bi bilo loše da proširi ponudu na sitne stari koje nam češće zatrebaju nego kupovina RTF kita koji cijenom ne može konkurirati ni kada damo carinska davanja....trebaš neku panticu, trokutić, balzu, karbonske cijevi, regler itd....i onda gradnja stane i čekaš dva do tri tjedna ili se već snalaziš kako znaš...to je segment koji bi bilo dobro pokriti...u svakom slučaju još jednom svaka pohvala na otvorenom dućanu jer nam to svakako jako, jako nedostaje.....
 
lp
 
Toni 

Odg: Pluramaks

Reply #9
Ma nema problema.Malo sam ljut jer znam gazdu i koliko je vremena,para i svega potrosio a znam da nemoze udovolji svima.On mi je sam rekao da su ga zvali za motore i svi traze razlicito a dok on to sve uveze i izganja papire malo mora cijena narast.Ja se isto nadam da ce ponuda dijelova za izgradnju narast i a ce svako imat nesto za kupit.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Pluramaks

Reply #10
Alene sve pet..tvoju reakciju sam tako i shvatio, kao osobe koja je upoznata s cjelim projektom, inače ne bi tako reagirao. No, moramo se naviknuti i na ovakav način komunikacije. Godinama pratim rcgroups i još neke modelarske forume. Zanimljivo je kako na njima sudjeluju i veliki proizvođači modelarske opreme predstavljajući na njima svoje nove proizvode isto kao i trgovci. Na taj način su izloženi kako pohvalama tako i kritikama. Ali znakovito je kako svaki od njih vrlo pozorno osluškuje kako tržište diše i brzo mu se prilagođava, jer na kraju krajeva za njih je to pitanje opstanka. Modelarska zajednica kod nas je, nažalost, mala i tim više je teže u takvoj situaciji poslovati i ostvarivati željeni profit. Stoga, barem osobno tako mislim, treba koliko se može biti fleksibilan i otvoreniji za sugustije koje dolaze od kupaca. Znamo kolika su davanja državi i znamo da to nije lak posao. Ali mi smo kupci i na kraju odlučujemo hoćemo li kupiti u ovome ili onome dućanu. Još jednom puno uspjeha u radu i pohvale na odvažnosti krenuti u takav posao na ovim našim prostorima kao i puna potpora koja će biti konkretizirana i kroz kupnju potrebnih mi stvari.  
 
lp

Toni    
     

Odg: Pluramaks

Reply #11
Sve 5,nadam se da ce bit ponuda veca onog cega svima treba i da ce ducan radit dugo.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Pluramaks

Reply #12
Svaka cast vlasniku ducana na odvaznosti da otvori rc ducan u hrvatskoj ali isto tako molim da pocne pisati tocne nazive modela i stavljati sto vjerodostojnije slike i video svojih proizvod, npr. nova ponuda "trex 450 se v2" zapravo je klon trexa, nadalje prilozeni video prikazuje hk 450.

Isto tako kupio sam puno proizvoda od toga ducana i moram reci da kada sam kupovao elise pro 325mm dobio sam slican proizvod dok cijena je bila jako visoka.

Isto tako kada sam kupovao cijeli led sistem za signalizaciju kao sto je slika prikazivala zapravo sam dobio dvije led diode koje mijenjaju boje. ducan je super i svake hvale vrijedan ali tolike varijacije proizvoda od onoga sto je prikazano na slikama nije u redu.
InnovationMatters

Odg: Pluramaks

Reply #13
Baš gledam i moram priznati da sam ugodno iznenađen cijenama... To nisu letjelice neke opake kvalitete ali cijene su apsolutno korektne,s obzirom da je to ipak legalni dučan !
Svaka čast !!!