Skip to main content

Topic: Klub Krško (Read 22372 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Klub Krško

Reply #2
Živio Tom , oduševilo me a onda sam se sjetio da takve organizacije ovdje ,gdje ja živim , nema....pa sam se rastužio  :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Klub Krško

Reply #4
NETKO je to na početku morao isfinancirati,teško od članarina.Jedino ako ih ima stotinu
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Klub Krško

Reply #5
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Klub Krško

Reply #6
35 min vožnje


Iz dubrave? Ne dođeš ni do Gajnica za to vrijeme  :D :D :D  ili letiš na jetu možda? Ajd da se ne lažemo.


Jedna druga stvar me zaintrigirala malo više. Sve je to tamo lijepo, ali nije nuklearni centar sa zračnim tunelom i superkompjuterom.
Da se članovi kluba malkice organiziraju i potrude, Lučko bio moglo ovako ili bolje izgledati. IMHO.
 ;) ;)
Uvijek kod susjeda bolje, ali mislim da im niste isli j.... žene :D

Odg: Klub Krško

Reply #7
club-prostor i infrastruktura nezamisliva kod nas  ???


Jet freak, zar te nije sram ovako nešto napisati? Nezamislivo? Kod nas? Baš pozitino podržavanje modelarske scene.


Videi su super, stvarno je ulozeno truda u montazu i sve je fino snimljeno, svaka cast. Al onako, ajd da nam ovo bude poticaj da mi napravimo ljepše, a ne da bježimo Van stalno jer eto tamo je bolje.
Mislim, nemoj me krivo shvatiti , ali ako ti u RH ne paše, hm, da odeš? :D



Odg: Klub Krško

Reply #9
to je 30cc?
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2



Odg: Klub Krško

Reply #12
Aerotow danas po prvi puta :)


Preludo!


https://www.youtube.com/watch?v=PV04lId2nlc
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Klub Krško

Reply #13
Danas smo se dobro naletili a modeli i tenke i auti ostali čisti,
Stvar je drenaže vele, imaju 30cm šljunka ispod sloja zemlje za pistu, a krtice rjesavaju kemijski jednom godisnje  8)




Pao je i moj rekord u šlepanju ove hrge od 15ak kila,
Do 550m visine sam povukao a onda se otkvacio radi programa koji je ukucao u svoj plan letenje(gps triangle)



https://www.youtube.com/watch?v=AUR76g-ERdc
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Klub Krško

Reply #14
Bravo ekipa!

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu