Skip to main content

Topic: Prvi quad (Read 3674 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prvi quad

PozdravKupio sam quad Robocat 270 kostur sa pločicom i XT60 plug. Tek sam se "zarazio" pa sam se malo zaletio i uzeo motore LeTodar 2204/2300, ali nisam dovoljno proučio sve potrebno. E sad, ako treba uzeti po savjetu nekoga ponovo i nove motore, žrtvovat ću...Da skratim, želio sam postići slijedeće - quad koji bi većinu vremena vozio polako, opremljen dobrom kamerom, dometa u dužinu bez prepreka 1-1,5km, ali kad treba povući i podići malo lišća da mu to ne bude problem. Dužina leta 10min (...) Trebam i barometar, jer mi je potrebna stabilnost ali muči me gomila detalja. Što se tiče jurilice, daleko sam od toga, to će biti za drugi model :)Ovo sam nekako sam sklepao, ne znam koliko bi to valjalo...1. Robocat 270 kostur sa XT602. Motori LeTodar 2204/23003. 4x 20A Mini 20A SimonK ESC OPTO 2-4S 20-500Hz4. Naze32 10DOF Rev5 Flip32+ Flight Controller Control Board w/ Compass Barometer5. Baterija ???6. Propeleri ???7. Daljinac AT9 FPV (kamera, transmitter/receiver)-kasnije.Molim savjet i pomoć iskusnih :)Pozdrav
P.S. ovo je otprilike ono što želim, samo naravno sporije i nižeg leta, ali opušteno :) i da leti 10min hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=ZjuvN9jabVQ

 

Odg: Prvi quad

Reply #1
Stipice Živio , sviđa mi se kako mirnu snimateljsku putanju imaš a i parkiranje ''u rikverc'' je bilo uspješno.... 8) ..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes