Skip to main content

Topic: Modelarski Piknik "Lučko" (Read 14891 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #15
Nemamo ni mi specijalna iskustva s time, samo dobru volju i ogromnu želju da se ljudima to svidi pa da se širi RC duh.

Slobodno je doći i sa klincima, ali naravno treba paziti na njih. Na mladima svijet i ostaje, a u tim godinama se stvaraju prvi zavjeti ( ja ću biti pilot, ja ću biti stjuardesa i sl.  :) )
Upada nema, bit će neki roštilj koji se neće naplaćivati, ali s obzirom da postoji mogućnost da dođe puno ljudi ( što bi bilo dobro), ja bih ipak doručkovao prije polaska.  ;D :D
Buvljak nije specijalno organiziran i nema neka pravila, jednostavno postoji mogućnost da neki ljudi donesu svoje letjelice, neki svoje ušteđevine i da svi odu s Lučkog sa osmijehom na licu.  ;)
Što se tiče savjeta, tamo će biti toliko ljudi koji se razumiju u modelarstvo, da nema šanse da ne dobijete odgovore na sva pitanja koja postavite i koja ne postavite. Kad se raspričamo, požaliti ćete što ste pitali.  :D


EDIT:
zaboravio sam spomenuti najvažniju stvar, na pisti je postavljena ogromna zaštitna mreža, koja štiti sve posjetioce od aviona koji lete na pisti. Ne vjerujem i ne očekujemo nikakve probleme, ali sigurnost je uvijek na 1. mjestu. Osjećati ćete se ugodno i zaštićeno, ništa ne brinite.  :)
samo zemlja je granica....

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #16
Hvala na odgovoru zvuci super stizem

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #17
Mali dio atmosfere ;D Hvala svima na posjeti i dobrom društvu, i spcecijalno bi se zahvalio našim klubasima koji su svoje slobodno vrijeme, energiju i opekline posvetili ovom događaju. Bez vas ovo bi bilo nemoguće!https://www.youtube.com/watch?v=u-dvtm1NlPg

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #18
Hvala Alene , bilo je pregledno i veoma zanimljivo...dodao si novu dimenziju u naš hobi/sport. 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #19
Predobre su mi snimke iz malih zujalica,svaka čast na kontroli istih!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #20
Pohvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji ovog eventa, potvrdili ste od prošle godine da vam super ide  8)
I usput zahvaljujem svima na podršci  ;)

Zvezda

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #21
Hvala Alene , bilo je pregledno i veoma zanimljivo...dodao si novu dimenziju u naš hobi/sport. 8) 8) 8)
Drago mi je to čuti. Dođemo mi kad god zatreba. Meni bio veliki gušt pratit te predivne ptice.

Odg: Modelarski Piknik "Lučko"

Reply #22
Uz dobre ljude i dobro druzenje cak je i vrijeme bilo super! Hvala ekipi na dobro provedenoj suboti;-)