Skip to main content

Topic: Što trenutno radite? (Read 162534 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Što trenutno radite?

Reply #450
Big Trainer iz maih oglasa nije isao u prodaju pa sam ga kroz praznike dovrsio i njime "uletio" u novu 2018. Mogu samo reci da model leti odlicno ;)
[attachimg=1]
[attachimg=2]
[attachimg=3]


Odg: Što trenutno radite?

Reply #452
Radi se novi P51 racer sa nitro motorom

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Što trenutno radite?

Reply #453
Trenutno zavrsavam 3D printani Inspire clone quad. Nakon cca. godine dana rada, konacno poprima neki izgled drona.  :)

Odg: Što trenutno radite?

Reply #454
Uhh kaj negdje lepo fucka...

Odg: Što trenutno radite?

Reply #455
Nakon jucerasnjeg neuspjelog pokusaja te cijelovecernjeg programiranja tvrdoglavog YEP-a, danas sam ipak uspio odraditi prve letove na padini sa modelom "CroZilla". Za one koji neznaju taj je model u potpunosti produkt hrvatske "pameti" odnosno realizatora Nikole Francic-a. U originalu je zamisljen kao takmicarska specijalka za kategoriju F5J, dok je ova moja izvedba namijenjena iskljucivo za letenje na padinama po laganom odnosno srednje jakom vjetru. Model je vec na prvim letovima pokazao svoj odlican potencijal i nadam se da ce mi dugo i dobro sluziti. Tanki profil u kombinaciji sa letnom masom od ca.2340gr (sto je 50% veca masa u odnosu na F5J izvedbu) jamci mu vrlo dobru prodornost, dok se za stabilnost konstrukcije u ovakvoj "ultra strong" verziji zaista ne treba bojati...  ;D

[attachimg=1]
[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]


 

Odg: Što trenutno radite?

Reply #457
Raspakiravam i mastam kako dalje... :-X


[attachimg=1]


Odg: Što trenutno radite?

Reply #459
Čestitke Beli. Slatke su to sada brige. Uživaj!

Odg: Što trenutno radite?

Reply #460
Lijepa turbinica :) , ako smijem pitat koji model će pogoniti ta ljepotica ?Pozdrav iz Rijeke  :)

Odg: Što trenutno radite?

Reply #461
Živio Beli , već te zamišljam kako ''spavaš'' sa njom ispod jastuka ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Što trenutno radite?

Reply #462
Dragan, meni osobno najljepsi avion, odlicnih letnih karakteristika za upoznavanje jetovima i koliko toliko pogodan za travnate piste ali nazalost zbog svoje ratne proslosti jos uvijek previse kontroverzan da bi ga predstavljao na ovom forumu..  :-X