Skip to main content

Topic: Atlantis SLOPE 2m (Read 78317 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #30

Pici mici  :-*



Odlučio sam da pomočnu zadnju remenjaču krila i zatvaranje elerona izvedem u jednom koraku i to na način da sam na mjestu 5mm ispred i 5mm iza početka dubine elerona izrezao ukupno 10mm širok pojas stirodurne jezgre...



...koju sam zatim obukao u karbonsku čarapu. Prednja strana karbona bude u funkciji zadnje pomočne "remenjače", a zadnja strana karbona zatvarat će elerone i flapseve.



Pomoću kista prepojim karbonsku čarapu sa epoxi smolom i sve skupa fiksiram na predviđenom mjestu.



Prije prešanja u kalupu pomoću gornje i donje posteljice od izrezane jezgre, se taj laminat prekrije sa trakom abrajze, koji upije višak epoxi smole a ujedno i pripremi površinu za dobar spoj karbonske oplate na taj isti laminat.



Nakon 24h kada se epoxi smola stvrdne sve zajedno izvadimo iz "kalupa" i odvojimo tu traku abrajze. Lijepo se vidi lagano nahrapavljena površina pripremljena za nastavak vakumiranja.



Zasada toliko od mene, jezgre su tako pripremljene za vakumiranje ali ja se selim slijedećih mjesec dana na jedan drugi "životni projekt" izvan modelarskih voda a sa izradom Atlantisa_Slope nastavit ću pretpostavljam negdje krajem veljače... 

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #31
Nisam mogao iz svoje koze a da vikend ne iskoristim za svoj Atlantis SLOPE Wing Nr.1
 Masa neobrađenog krila je 514gr. ali tu je masa sasvim u drugom planu, mada je vec sada jasno ce biti prazan model oko 800gr. sto mislim da ce biti potpuna 


laminiranje tkanine


Neobrađeno krilo Nr.1
 

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #32
Nasao sam jos 3 slike detajla koji su uobicajno sakriveni od ociju...

Frezanje utora uz remenjacu po kojem ce biti povucen kabel za servomotore u krilu


Kabel servomotora sakriven u utoru po sredini jezgre, tako da netreba rezati samu povrsinu jezgre i time pokvariti profil zbog udubljenja kod vakumiranja


Zenski dio bajonete uljepljen u remenjacu te omotan kevlarskim koncem tako da prilikom posmicnih naprezanja ne dođe do delaminacije.



Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #34
Spor si beli a i nisi patentirao  :D .
No ne budi  :( , siguran sam da bu tvoja bolje letela  8) .

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #35
Beli ih je toliko facsinirao da su i šahovnicu stavili ispod
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #36
Ovo izgleda predobro.. a ima i nekih trikova.. ovaj sa pik papirom mi se svidio :)

**na žalost i da je patentirao to one male-žute ne bi spriječilo da naprave kopiju..

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #37
Jos fotografija "Ready to Install" ...nakon toga slijedila je vruca kupka da se isprao PVA odjeljivac te prljavstina  8)


 

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #38
Jos nekoliko detalja kojima se mogu malkoc ponosit, jer su za pozitivnu tehniku dosta veliki zalogaj...pa nije ni cudo da sam jezgre pripremao gotovo 2 mjeseca ali zato se trud na kraju ipak isplatio  8)










Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #39
Totalno sexy!

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #40
 ??? ??? ???


svaka čast, ovo izgleda ko iz dućana :)  , ma šta ko, bolje nego iz dućana




Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #41
kolega belovic je postao stvarno perverznjak ;)

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #42
stvarno masterpiece.. kako dobiješ taj finish? poliranjem?

Odg: Atlantis SLOPE 2m

Reply #43
Povrsinu laminata nakon vakumiranja i brusenja prednjeg te zadnjeg ruba valja isprati samo toplom vodom od prasine te PVA odjeljivaca koji koristim na foliji i tako se dobiva ova lijepa povrsina. Dakle netreba nista polirati niti naknadno obrađivati, mozda pomogne jedino malo iskustva nakon >10 aviona izrađenih ovom tehnikom  ;) Svakako treba pripaziti da se koriste kvalitetni odnosno provjereni materiali sa kojima imate iskustva te pogodna temperatura radne okoline da nesto ne krene po zlu....