Skip to main content

Topic: quad - jos jedan (Read 4512 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

quad - jos jedan

eto i mene nakon zagimanije idem i ja u izradu quada.

dakle tijelo vitroplast, krakovi aluminij, razmak izmedu motora cca 80 cm (za pocetak),

elektronika je sva na putu: RC Timer 2830 - 750 kv, njihovi esc-i 30 A (znam da nema potrebe ali razlika je mala u novcima a i tezina mi ne znaci previse).

Elektornika je od davoravz + hk401.

jos je u planu gopro ili nesto slicno tome da mogu i ja malo snimati ali za pocetak cu nakalemiti gore turnigy onu malu kamericu...

Odg: quad - jos jedan

Reply #1
Opa hypercube bacio se i ti u multirotore, pila izgleda super za sad sretno.

lp lija

Odg: quad - jos jedan

Reply #2
pozdrav i tebi...


a jbg, u zadnje vrijeme sve ove manije me primile , prvo ste me ti i denis sa zagijem zarazili , sad ova ekipa sa multirotorima, sljedeće će biti to dvoje u spoju...

cak sam i razmisljao o necem slicnom ko onaj tvoj novi projekt, samo da je VTOL letjelica..  :-) ali to ce pricekat malo.

Odg: quad - jos jedan

Reply #3
Bok,

imam pitanje: 

da li mi je pametno prodazavati zice koje idu sa ESC-a na KK pločicu?

i ako netko ima sliku ili shemu ozicenja za dopeljat struju na to sve bio bih zahvalan

Odg: quad - jos jedan

Reply #4
Bok,

imam pitanje:  

da li mi je pametno prodazavati zice koje idu sa ESC-a na KK pločicu?

i ako netko ima sliku ili shemu ozicenja za dopeljat struju na to sve bio bih zahvalan


signal mozes produzit bez problema, nema nikakav utjecaj, napajanja sa svih reglera vezes u paralelu

Odg: quad - jos jedan

Reply #5
pretpostavljam da 22 awg zica za napajanje nije dovoljna?  2830-750 kv su motori a esc rc timer 30A


Odg: quad - jos jedan

Reply #7
evo stiglo nesto dijelova, jos cekam ziroskope i propove... a toga bi se mogao nacekat. Uglavnom, igrao sam se sa gumicama nekim da slozim neke amortizere i ne izgleda to tako lose... vise na slikama.

motore sam namontirao, sad jos esc, a onda slijedi cekanje ko zna do kada. Ovaj lik sa kkmulticopter mi se javio da je posiljeka vracena iz frankfurta nazad k njemu u koreu radi snijega prokletog a jos sam i ems platio a najduze cu je cekat. sa rc timerom sam prezadovoljam, stiglo unutar 10 dana sve kaj sam narucio i to za 3 $ postarine.....

inace sve sam rezao i busio rucno tak da nije najsavrsenije ali posluzit ce... :-)

Odg: quad - jos jedan

Reply #8
evo gotovo je i moje cudo nakon problema sa elektornikom malih sve funkcionira. Ovo je prvi let moj sa takvim letjelicam i jos sam trimal to sve tako da je i dobro ispalo...

evo video:

quad prvi