Skip to main content

Topic: Novi Zagi nakon prvog(+Video) (Read 31946 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Nakon što je moj prvi Zagi letio i sve ostalo ,ali eto jednom prilikom se razbio  :'( pa je došlo vrijeme da napravim drugi  :).Krila su naravno od Plavog a ostatak elektronike koji je na svu sreću ostao čitav je prebačen na ovog novog.Masa mu je sada 705 gr ,malo je teži nego kod prvog zato što sam stavljao remenjaču i još neka pojačanja ,neka izdrži malo jače padove.Par slikica u radu i gotovog.Moram reći da je prvi let novog Zagia izvršen odlično ,trebalo je samo istrimati dubinu,znači malo se previše dizao u ravnom letu pa je nos trebalo spustiti za jedno 20% prema dolje,ništa teško,samo na stanici pomičem gumbić koliko mi treba da bi letio ispravno i ravno.Filmič nemam ali ako ću biti u prilici odmah ga snimam i stavljam na forum. :) :P








Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #3
Hvala dečki :).@Plavi:nadam se  ako će nas vrijeme poslužit da se vidimo za vikend,moraš mi pokazat neke finte ,pozdrav  :)

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #4
Ako hoćeš crash prof zagi, ugradiš po sredini na spoju krila komad špera u obliku profila krila
te iz njega izrežeš onaj utor di bude ti elektronika(tam di bu ti baterija recimo)
ja sam to radio s deproncima i testirao sam ful gas u zid i sam se odbije i ništa.
Spektrum dx7s i razni modelčeki



Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #7
Tako je :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #8
Ako ovog slučajno razbijem i nos mu bude ko u Pekinezera onda definitivno na novog  stavljam ovo pojačanje i to od špera :D  :) ;)

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #9
Hmm trebao bi biti malo laksi po meni, tj kad usporedim sa svojim... 750 grama sa svime RTF... A imam heli motor 450 4300 kv + masivni aluminijski nosac koji sam sam napravio + carbonske sipke za remenjace + bec 5A + regler 100 A + ducktape + puno trake za pakiranje :-) tak da mi nije jasno kako je tezi od mog zagija a ima puno laksi setup... Al nema veze bitno da ti leti samo hehe :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #10
Hmm trebao bi biti malo laksi po meni, tj kad usporedim sa svojim... 750 grama sa svime RTF... A imam heli motor 450 4300 kv + masivni aluminijski nosac koji sam sam napravio + carbonske sipke za remenjace + bec 5A + regler 100 A + ducktape + puno trake za pakiranje :-) tak da mi nije jasno kako je tezi od mog zagija a ima puno laksi setup... Al nema veze bitno da ti leti samo hehe :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
imaš pravo,krivo sam upisao,ima 705 grama ,sad ću ispravit post ;)


Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #12
Izbalansiraj taj prop!

Odg: Novi Zagi nakon prvog

Reply #13
Nikada ne paliti stroj tim redom!

Paljenje: Prvo stanica onda zagi.
Gasenje: Prvo zagi onda stanica.

:)
da kužim,ali ako idem palit ovim redom kako kažeš onda mi se receiver neće spojit sa stanicom,uglavnom ništa neradi a ja pojma nemam zašto.Jedino ovako kako je na filmiću onda sve funkcionira.Uglavnom nikakva šteta ako ga i ovako palim.