Skip to main content

Topic: Novi Zagi nakon prvog(+Video) (Read 31979 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #32
Na Zagiu sam jedino i letio i na jednom tipa Delta isto u Delta Mix-u i mogu ti reći za početak je sasvim dovoljno i jednostavno za uvježbat se jer imaš samo lijevo -desno,gore-dole,valjak,luping i još neke finese sa njim koje možeš odradit uglavnom savim dovoljno a uz to je jako brz i okretan.K tome je i jako jednostavan za složit ga vlastoručno,malo ljepila,selotejpa,neki setup elektronike po želji  i eto lijepog krila za letjet ;).Za preporučit ga svakom početniku  ;D ;D




Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #36
:) Tako je tko nije probao zagija letit, nije letio
Ja sam letio 2 komada i necu nikad vise,sad naravno slijedi pljuvanje po meni i mojim depronasima ali treba uvijek imat u glavi da svatko ima svoj okus ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #37
:) Tako je tko nije probao zagija letit, nije letio
Ja sam letio 2 komada i necu nikad vise,sad naravno slijedi pljuvanje po meni i mojim depronasima ali treba uvijek imat u glavi da svatko ima svoj okus ...
A jel smijemo znati zašto :) ? Meni kao početniku je vrlo jednostavan za letjet a i za sklopit ,a može puno toga za takvu koncepciju  8)

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #38
Obadva su odradjena kako treba bili ali su mi jednostavno bili uzasno tromi jer sam naviko na parkjetove koji su dosta pokretljivi.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #39
Obadva su odradjena kako treba bili ali su mi jednostavno bili uzasno tromi jer sam naviko na parkjetove koji su dosta pokretljivi.
Ja sam se napočetku i  naučio na jednu malu Delticu(60cm) koju sam kupio od Kristijana(Šišmiš)  koja je stvarno ko parkflyer jer za veće daljine nije,a što je i zvodila sve ta deltica to su strahi,zato i prihvačam tvoj odgovor sa oduševljenjem jer znam kako je to  ;) ;D .Parkflayer-i su zakon i ja to znam ipak mi je to bi uvod u letenje ;).

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #40
Dečki jedno pitanje u vezi baterije na mom Zagiu,ovako kada ga vozim stalno na full gasu a vani je recimio danas bilo dosta vruće odprilike 26 C ,meni se baterija napuhne :-[ ,,baterija je Turnigy 2.2  2200 20C 11.1 V ??,Kasnije kada se ohladi se vrati u normalan položaj,do sada tj danas mi se nije nikada toliko napuhnula u čemu je kvaka,baterija je nova i ima odprilike 6-7 ciklusa punjenja :-[ .Dali da se počnem brinut ili je to sasvim normalno,jer do sada ovo još nisam doživo,mada sam čitao po forumu da ljudi imaju napuhnute baterije.Hvala i bilo kakv odgovor je poželjan.

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #41
Kao prvo, prop ti je 7x4 a s tim motorom se ne ide preko 6x4!

Kao drugo baterija ti je 20c!

Stavi za sada 6x4 prop, a poslje razmisli da kupujes baterije preko 25c!

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #42
Napokon nabavljena danas baterija Zippy Flightmax 2650 mAh 3S 40C  :P ,a kaj se tiče onog da treba balansirat propeler i to je riješeno,treba samo piksu u elisi zamijenit jer ova ima mrvicu lufta pa onda cijeli propeler mrvicu skače,ništa strašno i to je već riješeno :P .Sada će se letjet na full gasu bez bojazni od pucanja baterije  8),bar mislim ::) :D :D

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #43
Još uvijek kada imam vremena tj. auto da odem do livade ,vježbam na Zagiu :) ,imo sam jedan crash ali i taj špičasti nos je saniran i Zagi opet leti koda da ništa bilo nije  ;D .

Odg: Novi Zagi nakon prvog(+Video)

Reply #44
probaj staviti prop 6x4 preporodit će se, ja kad ga spustim nakon jurnjave sve je hladno