Skip to main content

Topic: Transport zagija na skuteru-motoru ??? (Read 7271 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Transport zagija na skuteru-motoru ???

ima li tko kakvu konstruktivnu ideju ili trik kako transportirati zagija klasik(120cm) na motoru(skuteru),
a da nije izvedba kako bi to riješio Buzz Lightyear?
i da je zagi u komadu a ne sklopiva krila...

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #1
Nemam motor pa ne mogu pomoć iz iskustva, ali možemo možda nešto naučiti od kolega Vijetnamaca




Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #2
stavis ga medju noge dole ako skuter nema visoku podnicu tj. sredinu i piči :)

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #3
ne da nema visoku podnicu nego je opće nema...

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #4
Hm...netko te vozi na motoru i ti upravaljs iza preko fpv-a....zar zato nismo svi tu na forumu?  :P

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #5
Nabaviš kofer za motorić,pa mu skineš poklopac i učvrstiš zagija  :)
Ili samo nosač kofera,pa zagija na njega.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #6
napraviš zagija od 60cm !
 ;)

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #7
Hm...netko te vozi na motoru i ti upravaljs iza preko fpv-a....zar zato nismo svi tu na forumu?  :P

Evo ja nisam  8)

Svojevremeno je bio filmić s autom

http://www.youtube.com/watch?v=ZDjdgrQECFY

Prvo im fale dvije crnke i dvije plavuše ( više lajkova ), namojte me samo pitati što raditi sa zagijem na semaforu kada je crveno.
Drugo, imaju dva kotača više za razliku od tebe.
Treće, Jazavac daj javi kak si svojevremeno dofural i dragu i zagija motoru  :P

Pozz

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #8
Stavi ga na neke nosače naprijed, imat češ kanarde samo takave ( pazi u zavoju )  :)



Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #11
Pošto bi se vozio "poseban" teret nemam namjeru juriti... 40-50 km/h ...

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #12
Nekakav ruksak na ledja i pricvrstih ga za ruksak?
Posto neces ici vise od 40-50 km/h nece mu nista biti.

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #13
Ja ga furam na bajku jedno 20-25 km/h bez ikakvih problema,čak mogu i sa lijevom rukom kočnicu stiskat tako da imam potpunu kontrolu na bajkom i Zagiem u desnoj ruci uz tijelo i bajkom,primim ga u utor gdje je motor,filing je koda da boxer imam na ruci ali Zagi fino i čvrsto prijanja u ruci tako da nemože ispast,ali ponekad ga ako ga nedržim čvrsto uz tijelo i bicikl otpor zraka digne,tada malo usporim i izreguliram uz tijelo i bajk i nastavim.Na skuteru je brzina veća pa mislim da će ti ga otpor zraka nedajbože strgat ili izbacit iz ruke.Uglavnom možeš probat neki test prije daljnje vožnje na livadu gdje inače letiš.Sretno :)

Odg: Transport zagija na skuteru-motoru ???

Reply #14
Našo sam par slika na RCGroup forumu.Ovo je fora sa zamatanjem Zagia ili jednostavno napraviš laganu podlogu gdje prčvrstiš krilo da nepukne i montiraš nekakv jednostavan nosač za tu ploču pa onda to sve na skuter i vozi  ;) ,pogledaj :) .