Skip to main content

Topic: --- (Read 3125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj Edge 540 3D

Reply #1
Quote
Na trećem letu sam Edge-a posadio u zemlju, ali, začudo, nije ništa niknulo. Možda zato jer sam ga posadio do 10cm dubine pa nije svjetlo moglo prodrijeti u dubinu. :)

Stradao je samo propeler i nos je mrvicu nagužvan... Propeler zamijenjen, nos podvrgnut estetskom zahvatu i Edge PONOVO LETI i neda se.


To se dešava kad avion ima previše špičast nos.
Trebaš raditi avione sa zaobljenim nosom, takvi se samo odbiju od zemlje bez ikakve štete. ;)

Od kojeg materijala je napravljen?

Odg: Moj Edge 540 3D

Reply #2
Ležajčiče te male ako imaš sreče možeš nač u malim kulerima od grafičke (ima više vrsta )nekad znaju biti dva jednaka jedan iza drugog ili jedan ležaj i jedna piksa mesingana  u novijima (zmudrovali se kinezi)

Odg: Moj Edge 540 3D

Reply #3
Još se ja pitam kak to kod Iveka samo izlaze modeli ko na traci pokretnoj
A ono on njih "sadi"   e pa lako  tako.Još da nam otkrije koje gnojivo koristi  gdje bi nam  svima bio kraj
Ja sam svoga posadio ali ništa nije izraslo  

Odg: Moj Edge 540 3D

Reply #4
 ;)Kad sam se ja prebacio malo na modele na žgance f1n i f1n-150 oni mi se nikad nisu razbili do neprepoznatljivosti kao ovi malo veči i brže idu iz radione na dan po 2 komada skoro ko kod tebe depronci. Za sada mi je to pravi gušt (čista zaraza) a i imam namjeru srušiti Kosirov rekord od 43sekunde slobodnog leta u dvorani. :P