Skip to main content

Topic: Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013. (Read 41351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #30
Novi raspis je u privitku.
Novi termin natjecanja je 23.6.2013. (NEDJELJA)
Molim sve zainteresirane da se što prije prijave.
Prijavljeni se ne moraju bojati poretka letenja, jer će se isti izvlačiti na samom natjecanju.

Što se tiče suđenja, ne znam još što ćemo smisliti, ali sigurno bude promjena u odnosu na dosadašnji način suđenja.
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #31
Prijavljeni:

F3M:
Marko Meić
Antun Meić
Davor Balažić
Nikola Matešić
Igor Pongrac
Dubravko Tucman

Osnovni:
Žarko Maltar
Patrik Kubaska
Zvonimir Ivasković

Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #32
Ažurirana je lista prijavljenih
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #33
U raspisu piše: za modele u F3M-osnovni i F3M nema ograničenja!!!! Po mom skromnom mišljenju to nije fer. Bilo bi vrlo glupo doletit sa specijalkom i sve ih oderat. F3M mora biti scale bez modela namjenjenih isključivo F3A letenju (specijalki). Osobno sam i protiv elektro modela ali tko mene pita. Kad benzinac na ler gasu ponire sa 200m visine motor se vrti minimalno 3000 obrtaja,a elektro se vrti 0 obrtaja i još ako ima pravi regler još i koči ,a i benzinac je teži od 2-7kg. Meni je tak svejedno ali samo bi rekao da ograničenja ipak mora bit makar na špičoke.
Valjda je netko skužio šta laprdam.

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #34
Ah Kreso,
Nismo u poziciji da selektiramo pilote. Svi i letimo s scale modelima osim pongraca koji je imao problema s motorom pa pretpostavljam da je zato prijavio arenalinu.


Inace moj motor drzi ler kada ponirem okomito prema dolje.
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #35
Nisam mislio na nikoga pogotovo na Igora. Samo sam mislio da je greška u tekstu raspisa.

Odg: Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #36
Pozdrav,

Razdvojio sam ovu temu, jer je ovdje na temi raspisa za natjecanje, rasprava krenula u krivom smjeru.
Nova tema za raspravu nalazi se u podforumu F3A/F3M na linku, gdje možete slobodno raspravljati o natjecanjima, novim/starim natjecateljima, suđenju i sucima itd.


Marko

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #37
Samo da podsjetim, prijave se primaju do srijede, pa molim da u koliko postoji još netko zainteresiran, neka se prijavi na vrijeme.


Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #38
Ako netko iz Zagreba ide na natjecanje, molim prijevoz...nemam dodatne prtljage :)

Odg: Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #39
Da li ste sta odlucili s obzirom na prognozu koja nije obecavajuca za nedelju....

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #40
Sve je pripremljeno i F3M natjecanje će se održati prema planu. U osnovnom programu je Zvonimir otkazao.

Prognoza nije blistava i najavljeni su pljuskovi. Uzmite tende, a i hangar cemo također moći koristiti.
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #41
Meni je zao sto necu doci, ali nemam kako...
''Za većinu ljudi, nebo je limit.
Za one koji vole zrakoplovstvo...
...nebo je dom.''


Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #43
Zadrani dolaze!
al imamo jedan problem nestaju svi modeli u auto[attach=1]

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "4. F3M Fizir-cup" - 23.6.2013.

Reply #44
nema veze malo cemo ih španat[attachimg=1]