Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 321102 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naši najbolji FPV filmovi

Vidio sam ovakve teme na stranim forumima pa rekoh bilo bi fora da i mi imamo takvu. Pa koga zanima može se subscribirat u jednu a ne u 5 raznih tema.

Stavljamo filmeke vlastitih letova koji su nam posebni iz nekog razloga, nije važno kakva je letjelica, auto ili gliser, bitno da je fpv.

Deal?



Naši najbolji FPV filmovi

Reply #3
Uuuuu ove Sabunike izgledaju super, a i dvorac mi je super ali za copter naravno...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #4
Bili jutros tamo. Muva fotkama snimao NIN sa RC FAZANOM. Ja se zeznio i mijenjao VRX prije leta.. Nema slike  :'(
Pokupio se popišan i otišli smo na kavu u HQ ( kamp Arbanasi) . Na poslu kemijao i dobio video link, ali se otelio s kombinacijama kablovine koju sam izmjenjao  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Naši najbolji FPV filmovi

Reply #5

Bili jutros tamo. Muva fotkama snimao NIN sa RC FAZANOM. Ja se zeznio i mijenjao VRX prije leta.. Nema slike  :'(
Pokupio se popišan i otišli smo na kavu u HQ ( kamp Arbanasi) . Na poslu kemijao i dobio video link, ali se otelio s kombinacijama kablovine koju sam izmjenjao  :D

Hahahato ti je zivot... Reci Muvi da stavi koju fotku ovdje da ne bude piiiiii!


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #7
Evo jedan moj, neidem ko vi s avionima tako visoko i daleko, ali trudim se ostati u zraku ćitav

FPV JAZZ QUADCOPTER - ZHC

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #8
Ovako je najbolje. Red aviona iz visine, red koptera iz nizine  ;)
Za svakog ponešto, a ukratko, osobno najbolji letovi FPV letača.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(





Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #13
Kaj je ovaj "Embedding disabled, limit reached" limit po stranici, threadu, forumu ili magarcu?

Naši najbolji FPV filmovi

Reply #14
Ja ne vidim nikakvu gresku... A i video uredno vidim.