Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 321108 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1155
Doobar! Kolko si odletio u komadu, cudo.


Kakav je Mavic? Jel ispunio ocekivanja?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1156
Hvala,
A zsto nisam narezivao da se vidi kak on odvali to bez drame u komadu.


Prezadovoljan,
to je dron na kojem ima toliko opcija da ovako hobbystički koliko stignem letiti par putau tjednu (ako!) Imam kaj za proučavati i testirati taman dok ne bacim oko na neki drugi.


Spark je zakon, na njemu sam testirao max domete jer je tvornicki do 300m cca. Pa je npr 2100 ono wow.
A ovoga jesam hakirao ful vec sve, raskopao ga.
ali domet nije u prvom planu,
Sad jel ide 9 ili 10 km tak nebitno, vise nego sto treba svakako, kao i u visinu tih par kilometara  ;)


Potegne a snimka ne pati, to je recimo vrijedno spomena. Ovdje je jurio 66kmh od max npr 77-80kmh, što daje dinamiku kadru bez ubrzavanja u postu.

Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1157
Da da, vidi se da poprilicno povuce. Nije lose u svakom slucaju.

Ovo hakiranje, to je sve cisto softverski? Hardver nista, jelda? Totalno sam laik sto se toga tice, a nit nemam DJI zasad, pa mi je jos veca enigma.
Ti si na androidu?


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1159
Prepoznatljiva manira Velikog Majstora...Hvala Krešo ....hoćeš nećeš ostaješ u analima prvih i najznačajnijih hrvatskih majstora quad letenja  ;) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1160
Hvala Mes, ali nekako mi se vise i neda letiti. Valjda te pusti s vremenom. Ali dobro treba sve probati. Idemo dalje :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1161
Hvala Mes, ali nekako mi se vise i neda letiti. Valjda te pusti s vremenom. Ali dobro treba sve probati. Idemo dalje :)

....kaže čovjek koji tehnički najbolje a vizualno najljepše leti u rvata.......





Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1166
Leti se, nema zafrkancije :)

Ovaj gore "Now and then" je brutala. Prijelaze si super sklepao :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1167
a trudim se da to na nekaj lici  ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1168
Haha :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1169
Odlican spot za Bambolu;-)