Skip to main content

Topic: Pomozite pravom modelarstvu (Read 28158 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomozite pravom modelarstvu

Molio bi sve koji se bave pravim modelarstvom da malo vise budu aktivni na forumu da potisnemo ove multie jer stvarno su okupirali sve. pa ti vise nemozes ovdje viditi osim par ljudi da se bave gradnjom, da lete prave modele da razmjenjuju iskustva o profilima krila itd. itd.
kad got udzem na forum i vidim nove postove 80% je prica o multirot. JELI STVARNO PROPADA OVAJ HOBBY

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #1
Opusti se...prijeđi na darkside....znaš da želiš :D


Mislim da se varaš, radi se posvuda modelarski - samo se ne stavlja tolko na forum kao prije :)

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #2
Daj zed ne zajebaji, do malo si letio sa pravim modelima i na pravom terenu sad letis po garazama

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #3
Daj zed ne zajebaji, do malo si letio sa pravim modelima i na pravom terenu sad letis po garazama


Letim ja još uvijek sa "pravim" modelima, ništa ti ne brini :)
Ništa više niti manje nisam u radioni nego prije....samo trenutno šmirglam druge materijale :D Uskoro se ćaća Sbach vraća na scenu :-*

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #4
Stavi neku sliku stavi neki video da i mi uzivamo u tvom sbachu, barem se jasnije vidi a ne one muhe od modela

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #5
Ne kuzim kaj te toliko razljutilo? Evolucija? :D


Pa covjece necemo se do 3000. godine pelat sa balzom i nitro motorima! Vreme ide dalje!

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #6
Nije problem u balzi i motorima nego pokusajem skontati sta je zanimljivo u tim multima. To vise nije model to je ALAT  koji koristite za nosenje kamera i kojekakvi dzidza. Probo sam letiti sa multiem i gdje ima logike da ti mozes otici pisati dok te to ceka u zraku. BEZVEZE

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #7
Nisi probao sa malim rejserom...nejdeš nikud :D Nema gpsa i ostalih gluposti samo model i staza :)


Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #9
Sto je nervozan :)


Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #11
Oko ove teme bi se cak slozio sa kolegom "odense", posto mene osobno nimalo NE zanimaju letjelice bez krila (tipa heli, quad, hexa, octa...) ovaj forum mi je vec neko vrijeme maksimalno nezanimljiv +, dok je o krilima tipa zagi, climapor prakticki sve receno pa je tako njegova reinkarnacija modela Curare lijepo osvjezenje. Ali moram napomenuti to je moj osobni problem jer jednostavno nesto ne volim a sto je trenutacno IN. Situacija je takva da je 90% aktualnih tema u vezi sa "zrakomlatima", pa ja osobno nemam previse dodirnih tocaka o kojima bi znao i mogao raspravljati. Procitam male oglase, gdje i sto lete ekipe racimo Vukovarci, Sinjani... i tu tamo koja zanimljiva fotkica na temu "sto se trenutacno radi" i tu je za mene nazalost kraj na ovom forumu... :(
e ali ima i nesto pozitivno u svemu tome, nevecer ostaje vise vremena za kitanje i smirglanje pilatusa  :-X

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #12
 Nemam namjeru da kritiziram ekipu koja leti multie to je njihov izbor, ali mi je krivo sto nema vise aktivnosti sa krilnim modelima. Nevjerujem da su krilni modeli skuplji od multia pa da kazemo iz financiski razloga, ili je mozda malo ljenost ali opet mogu se mogu naci gotovi modeli.
Neznam ali kosto kolega belovic kaze nema interesantni tema. Max 15 min. i pregledano sve sto me interesuje

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #13
svatko voli nesto drugo, na ovome forumu su za nas starije clanove sve teme sazvakane, pa tako i ja pogledam samo oglase,  gdje su ona stara vremena kada sam uzivao gledajuci gradnju i experimente od npr rc lije i denisa, bas me zanima sta ce biti za god. dvije.

Odg: Pomozite pravom modelarstvu

Reply #14
Vremena su takva da je svašta dostupno , mislim na veliki izbor letjelica , tempo života je sve luđi pa možda i oni koji bi si dali truda  nešto samostalno sklepati nemaju vremena .. a oni koji imaju možda nemaju baš previše mogućnosti za neke veće projekte .. a i tko zna što nam još tehnologija donosi .. uglavnom dok je nas " fosila " modelarstva, balza neće zamrijeti .. a svakom na volju sa čime će u zrak .. samo neka uživa kolko je god u mogućnosti da si pruži svak ponaosob !!  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar