Skip to main content

Topic: Koje action kamere koristite (Read 45083 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koje action kamere koristite

Kako naslov kaže, zanima me koje kamerice koristite a da nisu u Go Pro rangu te što mislite o njima.

Npr.: Gitup Git2, Firefly, Xiaomi, SJcam itd,

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #1
Yi je zakon!

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #2
Za avione Runcam 2, ako je bitna aerodinamika i tezina.
Yi je izrazito povoljan gopro format klon i neces pogrijesiti, moze na gimbal.


Bolje su od gopro 2,
no gopro 4 je i dalje najbolji i najskuplji.





Odg: Koje action kamere koristite

Reply #3
Toshiba Camileo X-Sports
Lp,
Alex

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #4
Yi


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #6
Nema razloga da ne uzmes Git 2, nije je bilo kada smo uzimali Yi.
Gyro stabilizcija je vec dovoljan razlog,
pise da ima video out za FPV, ak je samo za snimanje onda 2K 60fps je dovoljno da uzmes.
Full paket, cijena 12% akcija, dostupno na EU skladistu po cijeni u Kini,uzimaj.


http://www.banggood.com/GitUp-Git2-2K-WiFi-Action-1440P-1_5-inches-LCD-Novatek-96660-Chipset-IMX206-16_0MP-Image-Sensor-p-1007770.html?p=LY27042310222013070W


 


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #7
Kao što kažeš Marko, ima tu dosta pluseva  ;) .
Da, ima i FPV izlaz, MIC in, Gyro stabilizaciju koja odlično radi te naravno kučište i ostale drangulije.
Ono što sam tržio je 1080/60 ili 720/120 a da je i audio OK, što je boljka mnogih takvih kamerica.

Hvala za info

Pozz

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #8
Najveća mana gopro i minus je taj što nema nikakve stabilizacije, i vjerujem da ako to ne promjene da neće više biti prvi. Iako su i sad već na tankim nogama (smanjenje prodaje, otpuštanja). Što mi vrijedi kristalna slika ak je drmava. Bolje ću izabrat manju rezu, al da mi je slika stabilnija. Da se razumijemo, i sam imam silvera, al ovo su činjenice.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #10
Ovo je brutalan video,

vidi se po kotačima koliko buggy poskakuje, a slika je solidna.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #12
Sto se tice gitup kamere, da li se kod nje pod antishake opcijom dobije da se i npr kod dys smart3 gimbala sa 8bit basecamom koji stvara sitno rzanje slike na goprou, gubi ta pojava, tom antishake opcijom jer vidim da je vrhunska kamera?
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #13
Vjerojatno bi sa gimbalom bilo i puno bolje, neznam.
Meni je ovaj prikazani gyro sasvim ok jer mi se ruke tresu ak ne popijem pivicu i onda niš od snimanja  :D .

Kamera je na putu pa napišem zapažanja kad stigne.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #14
A pazi to sto se trese na goprou je jako jako sitno ali opet oku nekako cudno i ne prirodno sa ovim gimbalom koji imam 8bit basecam pa volim dati ovamo za ovu kameru novac ako ce mi sredit to nego zasebno 100$ za taj isti basecam samo 32bit, a i onako si moram uzet kameru..., ali ako ova kamera ima gyro i da znam da ce popravit to i da ce mi valjat za snimanja profesionalno jer joj nista ne fali u odnosu na gopro, covjece uzimam si je i ja...

Javi obavezno kakva je ako ide na gimbal opcenito, a jos kod mene tri osi ti bokca
Bitno da se leti.