Skip to main content

Topic: Koje action kamere koristite (Read 45081 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #15
Ako ide na fpv da li zaista treba dovest 5V jer ako ima bateriju u sebi stace joj, ovih 5V je u biti punjenje, a svi skoro fpv predajnici daju do 12V tako da to bi bio posao+ za napravit mada mi nema smisla tih 5V

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #17
Pregledah sve to ali mi nema smisla tih 5V, kao da na gopro dodas napajanje, kamera se krene punit, ali nema smisla to, mozda ovaj izvadio bateriju :D
Bitno da se leti.



Odg: Koje action kamere koristite

Reply #20
Tko kaže da samo gopro valja hehe
Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #22
Definitivno je uzimam kroz koji dan :D

Gyro me pravo naložioo
Gopro mu nije ni do koljena, izgleda je on samo ime, nista vise.
Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #24
Nije nikako jbt i da padne sa drona ode ća.
Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #26
Rekao bih da kod ocjenjivanja rada neke kamere nisu bitne samo specifikacije na papiru već iskustva i pouzdanost u praktičnoj primjeni kako na terenu tako i u naknadnoj obradi videomaterijala snimljenih sa njom.
Ova Git2 koliko vidim koristi elektroničku stabilizaciju na način da cropa određeni dio ruba slike i softverski kompenzira podrhtavanja.
Time se smanjuje vidno polje objektiva i ne znam sada koliko je to prihvatljivije od mehaničke stabilizacije sistema sa gimbalom bez gubitka vidnog polja.
Po meni zgodna fora za nekoga tko pretežno snima materijale iz ruke, ali za nekakav multirotor gdje će biti gimbal ne znam baš.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #27
Ne znam, ne cropa je puno, gledo sam dosta videa na ytu, slika na gimbalu super nemam riječi.
Ali jucer me je gopro razocaro totalno, na sajmu rada kad sam bio, taman da upalim fpv preko njega, cekajuci da se osd upali ali nesto nije htio pa sam reset gumb stisno i samo odjednom gubitak slike komplet, i više nece nikako da salje sliku, sa SDom zastopa skroz, a bez krene da radi, po postavkama hoce, tipke neko vrijeme i poslje opet zaštopa, nemam pojma do cega je, formatiro sam sd preko kompa ali nista opet, busy poruku izbaciva kad mi se to desilo prvi put, pa da mi je to nekako popravit rodio bi se, dal je netko imao slicnih problema ili isti?

Ugl veliko razocaranje za takvu kameru.
Bitno da se leti.


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #29
I sve se to dobije za 140$
Bitno da se leti.