Skip to main content

Topic: A prije svega STRPLJENJE (Read 5545 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #1
Svaka čast na trudu, strpljenju i uloženom vremenu - divim se takvim ljudima, ali mene zanima najviše - samo letenje!

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #2
Živio Branimire , tvoja zanimacija je potpuno OK ....Ni ja danas ,u mojim godinama, nisam  uspješan graditelj modela , ali ima zato ART&F i drugih kombinacija ,da se zainteresirani  mogu baviti RC letenjem.
Želim Ti puno uspješnih slijetanja  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #3
Puno hvala!
Od osam aviona koje sam do sada imao, tri su totalna šteta. Prvi let s Multiplex EasyStarom mi je trajao dvije i po minute, a onda neprospavana noć s ljepilom u ruci...
Ali je nakon toga letio još sate i sate... Mmmm, dobra vremena...

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #4
cekaj, koja je poanta kupiti nekaj i letit?? ili sam ja zaostal u onom vremenu kad je gust bilo nekaj napraviti sam, uvalit daljinski, pa cijeli dan reglirat dok sve ne dotjeras i onda tek uzivati u letenju?? di se taj gust izgubio??
bez potpisa

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #5
Svako ima svoj gušt, netko nosi ženske cipele, netko sklapa a neko samo voli osjećaj leta... Ja volim sklapat al nemam vremena pa radije biram letenje nego sklapanje...

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #6
Ja volim sklapat... ali volim i letjeti, iako taj let kratko traje i nakraju se opet vracam na slaganje  ;D

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #7
ok, svatko ima svoju zabavu...al meni je najveci gust kad nekaj sam slozim, a ono - leti :-)
ili kad sam izracunam sve, pa sam napravim, - a ono - leti :-)
nisam vec dugo, ali vracam se polako- nacrt na stolu, pol kubika balze pod stolom...:-)...jos samo najti neku planinu s koje bumo polijetali :-)
bez potpisa

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #8
Ja da sam sklepam bi sigurno sve smrdo jer sam totalni tudum za to, ali zanima me letenje. Pa kad skupim budget i vidim koliko sam spreman izdvojit para, dam nekom od vas da mi sklopi :D

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #9
Zanimljiva mi ova tema... u vrijeme kada nije bilo ARTF ili RTF uglavnom se gradilo ili gradilo iz kitova (Graupner, Robbe..), a modelari su ogovarali jedan drugoga sa: "On ne zna letit"!

Iako, i gradnja i letenje zahtijevaju dobar vid i finu motoriku prstiju, pa dođe skoro na isto.

Komedija počinje kada netko tko nije gradio kupi neki veći model i skrši ga, pa krene u popravak: ono što tada nastaje nadilazi svaku maštu.
D.

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #10
Hvala kolega ,sad mogu mirno obavit ,,pižolot,  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #11
Baba Mes, meni je do pižolota još najmanje 10 godina...nadam se da ću tada imati solidan vid i dobru motoriku prstiju, a prije svega STRPLJENJE !
Damir

Odg: A prije svega STRPLJENJE

Reply #12
Damire živio,kod mene je vid i motorika ok ali  slabo mi  ,,fercera,, takujin, :'( Tvojima i tebi svako dobro  :-*
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.