Skip to main content

Topic: Ponovo Piper cub (Read 9581 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #15
Svaka povala u lipoj izadi. Model ozgleda odlično. Trebao i odlično i letit. LP

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

 

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #16
Svima se isprčavam radi tipfelera jer imam čevape umiso prstiju mobitel mali
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #17
Evo napokon i prvi let. Morao sam staviti drugi motor jer onaj iz prvog posta ipak nije mogao okretati propeler. E sad, ovaj motor je 2212 1400kv i za njega je preporučen prop 8060 na 3S, a ja takav nemam nego (10*4.5) 9*3,8. Sve je dobro prošlo, motor, regler i baterija su bili samo malo mlaki nakon leta Piper leti ko metak. Nakon Uhonje ovo mi je ludo prebrzo.


http://www.youtube.com/watch?v=cnKZFi8iYWk

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #18
Strix, vidim da si napravio FT Explorera sa trainer krilom (3 ch).
Znaš li možda koja ti je ukupna masa modela (pred polijetanje) sa svim komponentama?

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #19
Bravo. Lipo izgleda a jos bolje leti.  Sa prop 8x6 bi išao jos brže samo pitanje da li tebi to odgovara. Ovako sasvim lipo leti!!

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #20
Živio Strix , rekli bi u Dalmaciji : ''Doša si mu je kraju'' ! ........Bravo, super leti ,a sada dalje na četiri kanala , a onda na šest itd ..Svako dobro i puno uspješnih slijetanja  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #21
Ne mogu ti točno reči jer je Explorer donirao elektroniku nakon zabijanja u livadu, ali vagnuo sam ostatke u podrumu
 i kompletni ostaci djelova 6 mm bijelog deprona spojeni vručim ljepilom su 375 grama. Znači sa elektronikom i
2200 mAh baterijom po podacima o težini sa hobby kinga oko 650-700 grama.
 Nosio je on i kameru i letio bez problema.


Hvala kolega Nino, nikako ne bi htio da leti brže, i ovo mi je za sad prebrzo,
 nego se brinem da 9 inch-ni prop iako ima manji korak ne opterečuje previše ostatak priče.

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #22
Ma ima 4 kanala, samo ja ne koristim njihov potencijal, valjda če biti više prilike za vježbu.
Evo slike gdje se vide eleroni.
Ništa od svega toga ne bi bilo napravljeno da nije ljudi koji tu na forumu dijele svoje znanje i iskustvo,
tako da još jednom veliko hvala.




Odg: Ponovo Piper cub

Reply #23
Ne mogu ti točno reči jer je Explorer donirao elektroniku nakon zabijanja u livadu, ali vagnuo sam ostatke u podrumu
 i kompletni ostaci djelova 6 mm bijelog deprona spojeni vručim ljepilom su 375 grama. Znači sa elektronikom i
2200 mAh baterijom po podacima o težini sa hobby kinga oko 650-700 grama.
 Nosio je on i kameru i letio bez problema.


Hvala kolega Nino, nikako ne bi htio da leti brže, i ovo mi je za sad prebrzo,
 nego se brinem da 10 inch-ni prop iako ima manji korak ne opterečuje previše ostatak priče.

Pitam jer sam ja svojega napravio od kapa ploče (htio sam vidjeti razliku u masi) i ispao je dosta teži od tvojeg.
Doduše, imam u planu napraviti isti i sa depronom i folijom za presvalečenje knjiga (savjet od kolega nino), pa napraviti usporedbu (dojmovi tijekom gradnje, usporedba mase i letnih karakteristika).
Pročitao sam kako si mijenjao motor: jesi li koristio neki kalkulator (npr. ecalc) za odabir drugog motora ili neku drugu metodu?
Pitam, jer se može desiti kako mi je model ispao teži da mi motor (Emaxx GT2215/09) koji ide "po defaultu" bude preslab, pa ću morati staviti jači...
Jesi li gledao samo KV ili/i snagu motora?

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #24
Prvo ispravak netočnog navoda, nije 10*4,5 prop nego 9*3,8. Nemam pojma od kud mi prvi podatak a u
velikoj brizi oko maidena jedno gledaš drugo vidiš valjda. I onda se još brinem bezveze. :)
 
Kolega Daddy, priča ti je išla ovako: prvi piper sam izgubio iz vida i odletio je oko pol kilometra dalje nego
sam mislio i oprao ga je pljusak tako da je sva elektronika izgorjela. Motor je bio Emax cf2822
Pošto sam htio što prije opet u zrak bacio sam se u hitnu nabavu motora i jedino što sam u
kratkom roku mogao nabaviti je bio ovaj : http://www.banggood.com/XXD-A2212-1400KV-Brushless-Motor-For-RC-Airplane-Quadcopter-p-1074113.html?rmmds=category


Nakon toga sam skršio Pipera po drugi put i to baš jako pa sam povadio elektroniku i napravio Explorera
 i sve preselio u njega.
pošto za Explorera koriste i ovo: http://store.flitetest.com/power-pack-b-fixed-wing-small/
pretpostavio sam da ako je radilo na piperu radit če i na Exploreru, i nije bio brz ali je lijepo letio.
Motor koji si naveo je dosta velik, nabavio sam ga za buduču gradnju Spitfirea, to je možda za 4-kanalni Explorer.
Znači uglavnom skoro odokativna metoda. :)


Odg: Ponovo Piper cub

Reply #25
Opa vec se planira nova gradnja. Bravo. Motor EMAX GT2215 je sasvim dovoljan skoro za sve FT modele. Isti takav imam vec par godina i jos radi ko urica. Na njemu sam koristio 10x6 i 9x6 prop.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #26
Na 3S

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #27
Evo podatci za emax gt2215 sa 10x6

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #28
Bio sam malo odsutan, hvala kolega Nino za podatke o motoru, poslužit če.
Kad več ne letim evo malo videa.
Zvuk poruke snimateljevog mobitela zanemarite, a zadnje slijetanje je bez struje pa...


https://www.youtube.com/watch?v=pLP7Z7QatAY

Odg: Ponovo Piper cub

Reply #29
Lipo leti a motor ima više snage nego sto treba što je dobro.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu