Skip to main content

Topic: Epic video (Read 6032 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Epic video

Reply #3
Genijalno. Kod ovog lika je osim samog letenja netko odradio brutalno dobar sound design.


Odg: Epic video

Reply #4
Je super je. Moj je video odradjen doslovno sa jednom batkom i bez ikakve softwareske stabilizacije, sve je gimbal

Odg: Epic video

Reply #5
Od tebe dragi Krešo i ne očekujem ništa ispod ovog nivoa.....i u jednom kadru...svaka čast 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Epic video

Reply #6
Tnx Remote, sad kad sam ga dobio u prste ocekuj opake snimke, samo moram naci lokacije, a to je najteze

Odg: Epic video

Reply #7
A koji to gimbal imas?

Odg: Epic video

Reply #8

Uzeo sam ovaj s banga i moram priznat da su mi to najbolje ulozeni dolari. Stvarno gimbal izvadis iz kutije, ustekas na batku i radi mrak. Drugo nema nigdje ni jedne zice, izgleda ful cvrsto, a opet je lagan, znaci sa gopro je tezak 230g. Cijeli quad sa batkom 1300 4S i gimbalom je 640g.
Na kraju sam morao staviti 5040 propse jer sam imao previse snage pa je teze bilo visinu odrzavat

https://banggood.com/FYMiNi3D3-AxisBrushlessGimbalForGopro4Gopro3Gopro3SportCamera-p-978464.html?p=HU24002360134201508Q

Odg: Epic video

Reply #9
Odlicno, saljem video producentima i redateljima s kojima radim. Ljudi ni ne znaju kak to moze izgledat. Vuku uvijek kranove, easyrigove, tracnice, steadycamove ...
Snimao sam sad za vikend jedan spot gdje uopce nisam nosio steadycam (imam svoj), vec fino s phantomom vozao. I sto je najbolje, nisam ga uopce dizao od zemlje previse. Kadrovi mi najbolje izgledaju kad sam par centimetara od zemlje.

Odg: Epic video

Reply #10
Tnx. Ma gle meni su DJI pile zakon, ne stvarno ovaj PH4 pro ima brutalnu kameru, mavic je zakon jer je mali, snima isto 4K , ali ja sam htio slozit rig gdje se mogu provlaciti a da to opet bude steady. Ne zanima me flight time od 20ak min, nek leti 4min, bitan mi je taj kadar da snimim sto nemogu s ni jednim drugim.Naravno sad trebam bolje lokacije naci

Odg: Epic video

Reply #11
Da, zato sam i uzeo P4Pro :) Jedino sto moram jos puno vjezbat pilotiranje.
Al ovi mikroi su super jer se provuku kroz nemoguce prostore. Takvi kadrovi bez CGI su do sad bili nezamislivi. Obozavam kadrove gdje su ljudi uvjereni da je CGI, a zapravo je prava snimka.

Imao sam cast radit na par reklama sa Ronaldom Koetzier (ja sam inace Art Direktor u marketinskoj agenciji) http://ronaldkoetzier.com/ Lik je prelud, znaci 99% ovih kadrova u showrealu je stvarno snimljeno a ne CGI. Imas i mejkingoffove. S njim ide ekipa inzenjera koji su isti ko ovi iz big bang theory. Samo sklapaju neke pneumatske bacace borovnica i ispaljivace jogurta uprogramiranih u milisekundi da se sudare. I onda to snimimo s phantom highspeed kamerom (ne DJI :) ) koja snima preko 1000 fps i sve izgleda nevjerovatno dobro.
Eo ovu smo nedavno radili s njim (0 CGI) http://www.youtube.com/watch?v=Gxl8HP3cL7M

Kad bi uspjeli neku HSpeed kameru stavit na racing drona ..to bi bio posao :)

Odg: Epic video

Reply #12
Inace, treba iskombinirat mikro dron i mannequin challenge. :)


Odg: Epic video

Reply #14
Real da. Mozemo manequin u abandonatoj bolnici sa dronovima. :)