Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122191 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #210
Malo egzotike od prošlog tjedna. Ove prve sekvence su duge da si lokalna ekipa moze izvuci kaj hoce...

https://www.youtube.com/watch?v=zsXGCry9spk

U drugom dijelu se vidi da se Sparky bori sa noćnim radom ali nije neuporabljiv.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #211
Malo smo se pocastili torba i napokon naso tablet koji normalno radi sa dji go4 app.promjenio 3 komada ovaj dela super.lenovo tab4 - 8 incha.

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #212
Radi,radi nego nisam stigo nista snimat,zavrsavo neke radove oko kuce i grijanja.bit ce ovih dana :-)

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #214


Mogu potvrditi najjednostavniji i najuredniji FCC hack koji sad koristim. Odes sa Sparkom u FCC zonu, prebacis na jacu snagu, vratis se doma, odbijes vracanje snage na slabo i letis sa punom snagom. Simple as that!

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #215
Pa to ja koristim na svojem,samo fizicki sam bio ovdje a soft je doso od tamo :-) isto me svaki put pita da li da vrati eu snagu ja mu ljepo stisnem neeee :-)))

Poslano sa mog Lenovo TB-8504X koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #216
Ma znam, zezam se...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #217
Ali dobra stvar ako radi :-) jel vidis razliku sad i prije u kvaliteti signala i prijema slike?

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


 

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #219
Daj malo pojasni da ne citam sve bas.sta to je?

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #220
pa imaš conf datoteku koju zaljepiš u root aplikacije na mobitelu i onda iz nje isčitava izlaznu snagu za transmiter i isto tako frekvencije, a imaš i hackanu app, koja nudi neke postavke više...


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #221
Ok.imam to sa aplikaciom :-)

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #223
Evo mojeg mišljenja ukratko, strojček vrijedi para, kao što sam i pretpostavio malo mu fali 3os stabilizacije, a za ostalo nemam komentara, vjeroatno u verziji spark 2 budu digli rezu kamere, dodali par senzora bočno i to će biti kilerrr, a vjerujem da ova kamera već na njemu može snimat u većoj rezi.....
Želja mi se ostvarila dron u pernici koji putuje po RH s menom na terenu dok šljakam... a ne da imam kofere...


Pod hitno si moram kupit još batki 2 su premalo...