Skip to main content

Topic: TOPSKY F7X (Read 2759 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TOPSKY F7X

Spreman sam /edit: možda/ riskirati sa preorderom kada ga omoguće;-)
Kontaktirao sam ih i kažu da će biti releasana verzija sa hardverskim izmjenama/poboljšanjima. Sada su u postupku finalnog testiranja. Opečeni greškama na prvoj seriji vjerujem da će se sada potruditi izbaciti pristojan proizvod. Kontaktirao sam i BG i oni očekuje restock krajem ovog mjeseca.


FOV:42
RES: 1280x720
IPD: 58~72
16:9/4:3
DVR (RF)
AV in/HDMI
Autosearch
Dolaze kompletne bez antene i HT modula
Kompatibilno sa Fatshark VRX standardom


BG: https://www.banggood.com/TOPSKY-F7X-2D-3D-5_8G-40CH-169-FPV-Goggles-Video-Glasses-With-Battery-Support-HDMI-DVR-p-1187507.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN


Službena: www.topsky-en.com


Kažu korisnici prve serije da su i kao takve upotrebljive pa se nadam da će novi release biti samo bolji;-)


/edit/
Sad gledam na HC su Dominator V3 spuštene na 252€ i Quantum HB5808 Diversity je 23€


Vječita dilema je dali pucati na sigurno, proći povoljno i dobiti naočale brzo,
...ili riskirati sa možda boljim izborom i nadati se da će biti na glavi tamo negdje u sječnju ili veljači :-\


Možda je najpametnije nebiti "vječiti čekač", uzeti Dominator V3 i guštati pa ako se F7X pokažu kao super jednog dana onda se Dominator V3 lako prodaju pa se pređe na njih ili nešto drugo što će se tada izpojavljivati. (naravno da će poskupiti ako se uspiju etablirati i ako dobiju pozitivne reviewe al takaf je život :-\ )



Odg: TOPSKY F7X

Reply #2
Prve koje su pustili na tržište su se pokazale kao sranje- više konstrukcijskih propusta i hardverski i softverski. Priznali su problem i prestali sa dis3bucijom. U međuvremenu su se prihvatili posla i kažu da su probleme porješavali i uvjeravaju kupce prve serije da će im poslati novi model. Nema naravno nikakve garancije da će to tako i biti ali se pokušavaju probiti na tržište i stvarno im je u interesu da sve odrade korektno. Vidit ćemo kako će to završiti a nadam se da će biti OK radi svih nas. (novi bolji modeli, konkurencija sa cijenama (ako se ne dogovore), rasprodaja "starih" modela po forumima od strane ekipe koja prati tehnološki napredak i ebajevima itd..)
...bumo vidli ;)