Skip to main content

Topic: Katana Xlite (Read 75703 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Katana Xlite

Reply #30
Povećava se broj velikih I.C. modela i dobrih RC- pilota  8) 8) 8) hvala Fox.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Katana Xlite

Reply #32
Hvala na podršci ekipa!!! 8) 8)

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #33
Evo neke fotke od jučer....
kako model izgleda u akciji  8)

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #34
Savrseno letenje i model, svaka cast.
Samo ne kuzim cemu je trebalo ono o piljenju rukom kad se koliko cujem moze od tebe nabaviti sve za katanu narezano na cncu.
Pa izreklamiraj se, javit ce se vise ljudi svakako, super si sve slozio i pokazao da leti za A1, ne se sramiti :)


Kod nas u klubu se spremaju dve 52cc masine pa se traga za modelom, mozda se dogovorimo za skaliranu katanu kad prilike na poslu dopuste i budes za akciju ;)


Sretno letenje!
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Katana Xlite

Reply #35
Hvala na komplimentima i pohvalama  ;)
A ovo mislim da si me zamjenio sa nekim.... Vjeruj mi, nebi ništa rezao rukom da imam stroj ;)
Dapaće, imam hrpu nacrta koje bi volio realizirat, samo kad bi netko izrezao  ;D

Zvezda


Odg: Katana Xlite

Reply #37
Svaka  cast! (:


Odg: Katana Xlite

Reply #39
Za izradu i letenje tom Katanom imam samo pohvale. Vidio sam prva 2 leta u živo na Lučkom, svaka čast!!!


Odlično složen model, super mi izgleda, a letenje nemrem komentirat jer o tome samo sanjam za sada :D




Hvala ti na pokazanom jer, sad nas ima 2jica - 3jica kojis e bacamo prek zime na piljenje i slaganje pomalo.
Čujemo se kad budu nam trebali kaputaži i kabine   :)

Odg: Katana Xlite

Reply #40
Bravo Fox , ovo je bilo napeto i poučno...3D letiš veoma dobro...hvala. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Katana Xlite

Reply #41
Sretan sam da je minimalna šteta... a znamo da svaki model nakon popravka leti još bolje :D :D
Hvala na podršci i komplimentima!!!

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #42
Zvezda,


model ti je prekrasan i ti ga vrhunski letis. Steta za mali udes ali ces ti to brzo srediti.


Ako trebas mogu ti dati ljubicastog transparent oralight-a. Javi dimenzije za vertikalac pa ti pripremim i posaljem.


LP,
      Sasa

Odg: Katana Xlite

Reply #43
Hvala ti Saša!
Evo sitnice (ogrebotine) su već sanirane, sutra radim novi pokretni dio vertikalca, a folije imam za jednu polovicu dok ću za drugu nabaviti tu od "suseda" Prprovića... Tak da se ne moraš zajebavat  ;)

Zvezda

Odg: Katana Xlite

Reply #44
za let je ostalo još samo jedanom prešpricat kabinu i napunit baterije  8)
Sve ostalo riješeno i spremno...
Mada elisa nije najbolja, ali za prvi silu bude ok, dok ne nabavim drugu... USPUT; ako netko ima za prodat 20x6 elisu, tu sam! ili ako će netko naručivat sa DMTa ovih dana, tu sam!  ;D


Zvezda