Skip to main content

Topic: VQ Siai Marchetti SF-260 (Read 2834 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VQ Siai Marchetti SF-260

Projekt za ljeto 2019...  ;)


Nastaviti će se.....

lp
Davorin

Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

Odg: VQ Siai Marchetti SF-260

Reply #1
Lip model, nego koji motor misliš ugradit ?? daj malo više tech podataka??



Sve više znan a sve manje mogu

Odg: VQ Siai Marchetti SF-260

Reply #2
Mislim da ću odabrati Saito FG-17, no nisam još odlučio. U svakom slučaju koliko sam proučavao mora biti oko 15cc za kvalitetan i stabilan let. Sve ispod bi bilo forsiranje.
Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

Odg: VQ Siai Marchetti SF-260

Reply #3
Krasan model, gledam ga vec neko vrijeme za 6S konfiguraciju ali trenutno imam previse modela u hangaru pa ce morati pricekati jos neko vrijeme...nego budes ugradjivao uvlacece retrakte i koje?

Odg: VQ Siai Marchetti SF-260

Reply #4
Ugrađeni su retracti, VQ original uz model. Sve sam uzeo u jednom Talijanskom web shopu jer sam baš htio Italian version, dok vidm da je sad izasao i na HK, ali US version. S obzirom na malu vrijednost modela nisam ni mislio uzimati skuplje retracte tipa Robart jer nebi imalo ekonomsku računicu, a moram priznati VQ retracti odlično odrađuju zadatak i iste imam i na Dauntless-u.  Jedino iz kozmetičkih razloga na oba modela uložiti ću u druge kotače s obzirom da stock kotači i nisu nešto posebno, pogotovo za travnate površine.


Lp
Davorin
Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

Odg: VQ Siai Marchetti SF-260

Reply #5
Hvala za info...svakako javi kako leti i sretno u zraku  ;)