Skip to main content

Topic: Bungee launch za EDF i jedralke (Read 4226 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bungee launch za EDF i jedralke

Evo stize u HC, toni idemo sad sloziti nasu pracku?


  2/09/2009 10:36:05 AM
 Bungee elastic. 40ft, light weight, strong and cheap as dirt! Arriving soon!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #1
aaaaaaaaaa baš sam neki dan naručio od Jepea 10 m - 8 mm za 10 ojra  :'( trebalo bi mi stiči svaki dan pa se onda bacam na pvc cijevi i gradnju katapulta....moram Saragu osloboditi od bacanja Miragea....

Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #2
pa jel imas "lastike" za 2? :)
Meni treba jedan malo manji za Gripena :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #3
nažalost ovo je za modele do 2,5 kg, a moj je 100 grama teži...kaže Jepe da se za tu težinu mora razvuči do kraja....koliko će Grippen biti ukupno težak ..zar ga ne bi mogao bacati iz ruke....

evo link ..kad se registriraš onda je istaknuta cijena niža . 10 ojra 

http://jepe.org/shop/index.php?cPath=29&osCsid=586086cc2dc836cde541de03f55e288c

Toni 

Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #4
pa ja racunam do 700gr :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #5
to ti bude išlo bez problema iz ruke pogotovo uz jači set up koji ćeš koristiti...nema frke ak treba budem ti ga ja bacio prvi put ili Saraga profesionalac.... ;)


Odg: Bungee launch za EDF i jedralke

Reply #6
Hm, hm, sumnj, sumnj, ... ta crvena guma mi se ne čini baš dobrom....
 Jedan dio letačke sezone 2007. intenzivno smo banđijali jadralce (sorry na imenici hsaraga) i isprobali 5-6 vrsta gume: elastike za registratore (užasno tvrda), ona guma za vezivanje tereta na autima (tvrda slabo istezanje), robbe-ov bungee (bačen novac) ... i na kraju smo ustanovili da je nenadjebiva i jedino smislena tzv. 'narkomanka', odnosno ona cjevasta od prirodnog latex-a (materijal za izradu ... he he ...) kojom ti stisnu venu kada daješ krv.
Sve drugo je quratz, potvrdili su mi to i oni koji furaju F1B pa znaju sa gumom.
No ima problem: 30 kuna metar, pa ti plati skoro soma za pošteni banđi.
Ako uzmete ovu crvenu (ima u sebi zasigurno silikona, a to ne valja), spusti mi pp da vidim kako ide.
Damir