Skip to main content

Topic: ...A10... (Read 2752 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

...A10...

...evo nesto sam napravio....sad samo cekam...povoljnu priliku ...i idem ga isprobat... ;)
Turnigy 9X

Odg: ...A10...

Reply #1
Odlično izgleda,svaka čast! ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: ...A10...

Reply #2
Najs! :)

Odg: ...A10...

Reply #3
....ja zadovoljan s modelom..  ;D...leto bas onako kako i volim...treba stavit veci prop...s ovim sto sam imo dosta je slabo ::)
al pri sljetanj sam nos prignjecio...tako da je i trup pukao..(los materijal)..al dobro... sobzirom da sam radio prvi put s depronom od 5mm...(uzasan)..koi se pokazao jako nekvalitetnim...nikad vise necu radit s tim depronom. ..uzasan je.. 8)..ali sam zato sazno da je model odlican...i sad idem radit sve s kvalitetnijim materijalom( 6mm depron)...
Turnigy 9X

Odg: ...A10...

Reply #4
Cool..... Ja isto radim na tank killeru, jedino će moj biti edf.... kak se ponaša u letu? Čital sam da se rupe na mjestu gdje bi morali doći motori znaju ponašati kao horizontalni stabilizator, jer zrak ide kroz njih.....

Odg: ...A10...

Reply #5
Svaka čast majstore, lijepo!!!! Reci mi što si stavio za učvrstiti krila ( karbonsku cijevčicu ili nešto drugo?) Koliki je raspon krila?
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: ...A10...

Reply #6
Svaka čast majstore, lijepo!!!! Reci mi što si stavio za učvrstiti krila ( karbonsku cijevčicu ili nešto drugo?) Koliki je raspon krila?

...karbonska cijevcica( strijela karbonska)  ....a raspon krila je ravno 90cm... :-\
Turnigy 9X

Odg: ...A10...

Reply #7
Cool..... Ja isto radim na tank killeru, jedino će moj biti edf.... kak se ponaša u letu? Čital sam da se rupe na mjestu gdje bi morali doći motori znaju ponašati kao horizontalni stabilizator, jer zrak ide kroz njih.....

edf...ma to ce bit zakon. ;)..moj je letio nevjerovatno stabilno...i jako dobro upravljiv...iskreno mislo sam da nece nikakav bit...al sam se odusevio...
Turnigy 9X

Odg: ...A10...

Reply #8
Hvala na odg. Ja sam neki dan završio svoj i koristio sam hrastovu letvicu 6x4.5 mm i isto je čvrsto i ne svijaju se krila - tj oba krila jer je dvokrilac.  ;)
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.