Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 246151 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #285
Ekipa ,primjetio sam,svih ovih godina,sa modelarima,full-size pilotima,RC-pilotima,da ih 80% posto ima muzički talent ,manje ili više izražen...i tome je oduševilo.Vjerujem da ste i Vi osjeti slično.
Šaljem Vam dva mlada pjevačka talenta prije večere.Nakon večere ,kada smo zapjevali...pokupila nas interventna...LOL
nesuđeni pjevači PONGRA I REMOTE.LLLLOOOOLLL
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #286
Evo malo podsjetnika za 80'

http://www.youtube.com/watch?v=MCM5Gkbg53E
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #287
Ekipa ,primjetio sam,svih ovih godina,sa modelarima,full-size pilotima,RC-pilotima,da ih 80% posto ima muzički talent ,manje ili više izražen...i tome je oduševilo.Vjerujem da ste i Vi osjeti slično.
Šaljem Vam dva mlada pjevačka talenta prije večere.Nakon večere ,kada smo zapjevali...pokupila nas interventna...LOL
nesuđeni pjevači PONGRA I REMOTE.LLLLOOOOLLL

ova fotka je stvarno reprezantativna LOL :))
MAK Zapad

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #288
Ekipa ,primjetio sam,svih ovih godina,sa modelarima,full-size pilotima,RC-pilotima,da ih 80% posto ima muzički talent ,manje ili više izražen...i tome je oduševilo.Vjerujem da ste i Vi osjeti slično.
Šaljem Vam dva mlada pjevačka talenta prije večere.Nakon večere ,kada smo zapjevali...pokupila nas interventna...LOL
nesuđeni pjevači PONGRA I REMOTE.LLLLOOOOLLL

ova fotka je stvarno reprezantativna LOL :))

do bola  :))
je to prije intervetne ili poslije  ;D ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #289
Dragi Marjane , uljepšao si mi jutro sa The best of 80's,a posebno sa Stonsima , Stingom i Bryan Ferry-jem.Na lokalnim fm postajama, npr: Dalmacija, je ''dernek'',a Otvoreni  također naginje na ''škovace''...Zato još jednom hvala. ;D :)
p.s. Za tvoju informaciju Pongra je čak pružao otpor i uvjerio prisutne da mi divno pjevamo..... :( :'(
Želim Ti ugodan i lijep dan
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #290
Queen - Mustapha

Ovo ide uz seriju Sulejman veličanstveni s RTL-a! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #291
Highway Neki novi klinci

Meni je ovo jako solidno :)
MAK Zapad

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #292
Robi,i meni također,sjećam se originala,ali ovaj mi tempo i vokali  više pašu...tekst je  za sva vremena i sve generacije...inače dijelim glazbu na onu koja me naježi i onu koja me naljuti...Veliki pozdrav..poslati ću moje filmiće ,kad me Pongra nauči to sve montirati... ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #294
Plavi to slusas ili gledas?

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #295
Jutro Plavi,mislim da osoba u zelenom kompletiću ima PREKRASNE OČI.... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes




Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #299
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša