Skip to main content

Topic: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva (Read 47730 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #15
Glede datuma htio bi predložiti svekolikom modelarskom pučanstvu: potrebno je sačekati da Modelarska Komisija izađe sa rasporedom takmićenja za 2010. godinu kako nam se termin nebi preklapao, jer to znači manje učesnika našeg modelarskog Woodstock-a!
Damir

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #16
Damire ako ideja prođe onda treba oformiti organizacioni odbor  koji bi se bavio svime  potrebnim da se ideja i ostvari...vrijeme mjesto i organizacija bit če stvar dogovora i mogučnosti da svi budu zadovoljni .. moje osobno mišljene je za negdje tamo kad otopli pa ako oprođe vidjet čemo gdje ikad i uostalom tko bi sve bio zainteresiran za domačina.. pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #17
Eto vidite prvi vrlo konstruktivan prijedlog od majstora ovog zanata ... ugledajte se na njega i idemo do nove godine počet sa izborom organizacionog odbora koji će na sebe preuzeti sve u vezi organizacijem ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #18
gospodo nešto zabušavate sa ovom temom ...nije moguče da su samo ovi koji su se do sada uključili u raspravu jedini zainteresirani za to... gdje su svi oni malo mlađi članovi ? dajte svoje mišljenje, ima dosta vremena da se na osnovu diskusija krene u realizaciju...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #19
Mislim da je ovo odlicna zamisao i da se uz dobar dogovor da realizirati.A mislim da lokacija nece predstavljati neki problem ukoliko ispunjava sve uvjete za odrzavanje kako damir kaze woodstock-a :)
I u ostalom to bi bilo jako lijepo kada bi se svi sastali,malo druzili i sto je najbitnije letjeli(za sta ja jos nisam potpuno sposoban).Recimo vidim da se spominje Vukovar.Meni se tamo cini idealno s tim da nemogu navijat za neko mjesto kad ostala nisam vidio.Kazem najvaznije je da se to ostvari i da se mi svi sastanemo,sve ostalo je manje bitno.A sto se tice fis paprikasa ak nist drugo navatat cemo kedera :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #20
Jedna od mogućnosti je i Bjelopolje kod Korenice. Modelarska Komisija HZS je tamo prošlih godina organizirala Državno Prvenstvo u Free Flight-u i RC-kategorijama. 2007. g. imali smo tamo pravi modelarski CRO-Woodstock: tri dana takmićenja za Dp, spavali smo u šumicu gdje imaš i ognjišta i klupe, dopremili su cisternu vode. Livada je ogromna, 3*5 km, a što je najvažnije, nekako je 'u sredini' pa bi svi CRO modelari bili nekako 'pravedno udaljeni' bez potrebe da neki dugo putuju na neki kraj CRO. Sada je to i obnovljeno jedričarsko letjelište 'Zvonimir Rain' pa je i pista poravnata. Inaće 2007. je bio pravi Woodstock: valjda 200 ljudi, stalno se letjelo, lijepo vrijeme, spavaš u šatoru, kenjaš u borovoj šumici, ujutro hladno pa ti paše mesni narezak za doručak, navećer tulumi uz vatricu, piješ više pive nego li vode..prilažem par slika, pa neka svekoliko modelarko pučanstvo vidi i odluči...
Damir

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #21
Ova zadnja slika je nekako najprimamljivija :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #22
Ova zadnja slika je nekako najprimamljivija :D

Slažem se, jer osoba u sredini, u plavoj odjeći je moja malenkost  :D :D

Jedino su jutra hladna, ideš pišati, nemreš ga najti....  :-[

Mogli bi naručiti i cisternu piva; roštilj na otvorenom i slićno se podrazumijeva, dozvole za to ti izdaje šumarija, a dečki u plavom iz Korenice su naviknuli na takve hepeninge pa nikada nije bilo problema. Ima i neko jezerce pokraj šumice za one koji misle da znaju plivati (šoderica).


Damir.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #23
Ova zadnja slika je nekako najprimamljivija :D

misliš ova gdje svi drže "stanice" u rukama i lete ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #24
Meni svejedno gdje a,Bjelopolje mi mjesto nekako zvuči dobro.(Naravno da ostale solucije dolaze u obzir)Samo da ne bude iza 1.6.2010 ja se ne mogu pojavit jer tada startam sa poslom pa sve do 30.9.2010.Šator imam, vreće za spavanje imam. 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #25
Je upravo ta di svi lete. :D
E a o cisterni piva bi se trebalo isto raspravit u detalje.nemojte sad da sve dogovorimo dodjemo tamo a nema cisterne.Ma to mi se cini prva liga(mislim na mjesto,a i na cisternu). :D :D
Bilo bi dobro to opicit petak subota nedjelja.Tijekom dana letenje zajebancija a navecer ovo kao na slici svi sa stanicama u rukama. :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #26
Usput reci te kako moja malenkost može pridonjet  8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/


Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #28
Osim toga to se podrazumijeva 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #29
Pozdrav Davore,možda bi mogao pomoći ,obzirom da si dugo na forumu ,nekim konstruktivnim prijedlogom: možda predložiti organizacioni odbor ili nešto slično... a zamolio bi onoga tko prvi sazna kalendar natjecanja da pogleda orijentirno kada bi se skup mogao održati... koji mjesec i koji vikend u mjesecu.. hvala i pozdrav svima
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar