Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115964 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #105
pohvala kolegi robi1kenobi ,kupio od njega futabu 8 fg i sve ok ,zao mi je sto nije imao vremena za neku cugu ali ima vremena drugi put

Drago mi je da si zadovoljan, nadam se da će te dobro služiti kao što je i mene :) Cugu bumo popili, nadam se da bude prilike! :)

A i ti robi takodjer bi mogao da napises par barem  SKRTIH rijeci pohvale,
kupio si DVA Kita Helija za male Pare
i niti rijeci pohvale,

HVALA

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #106
Pohvala kolegi Cicibanu na brzom odazivanju upomoć u potrazi za HK-450 glavom!
Susjed,svaka čast!

 ;D

kekec susjed kekec

Ps: pa ipak moramo održavati dobro susjedske odnose 8) ;)

Sorry,neznam kak mi se Ciciiban našao u glavi!
Kekec,naravno! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #107
Pohvala kolegi Cicibanu na brzom odazivanju upomoć u potrazi za HK-450 glavom!
Susjed,svaka čast!

 ;D

kekec susjed kekec

Ps: pa ipak moramo održavati dobro susjedske odnose 8) ;)

Sorry,neznam kak mi se Ciciiban našao u glavi!
Kekec,naravno! ;D
:D :D za ponoret
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #108
Evo da pohvalim Plavog ( Plavi), pomogao, savjetovao, strpljivo objasnio, odgovarao na pocetnicka pitanja ( sva pitanja),
modelarski kolega za svaku pohvalu.

Stigla nova krila za Zagija v 2.0, zapakirano za 10, novi profil, uredno, precizno, bit ce Zagi u zraku brzo.

http://rcwings.webs.com/rezanjezagija.htm

Ne mogu ga dovoljno pohvaliti.

Plavi, hvala jos jednom.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #109
 :)  Hvala toni svaka čast i hvala na strpljenju ...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #110
Pohvala kolegi MuddyFox na regleru i motoru po jako povoljnoj cijeni.
I konektorima za spajanje motora-esc-baterija, samo u svoj brzini ne upitah jesu gratis, a ako nisu dogovorimo se za kompenzaciju, a ako jesu plaćam pivu.
Svaka čast >:(
 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #111
Hvala kolegi Shimpa (Damir) na nacrtima koje mi je sprintal
Isto tako zahvaljujem kolegama modelarima Pongra, Robi, Zac, Mirac,Bruno,Bobo i ostali koji su mi puno pomogli
Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #112
Marijane, i ti si zaista dobar kolega modelar  ;)

i kaj vise reci..lijepo se druziti s vama dragi modelari  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #113
@kekec
naravno da su gratis, kad sam vec stavio konektore necu te valjda inkomodirati da ih skidas. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #114
Velike pohvale kolegi Kenanu, hvala na čekanju za podizanje robe, i hvala na gratis propelerima.

DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #115
nisde sve super, kak dogovorili

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #116
Hvala Diogenu na vrlo povoljnim baterijama koje je više danas nemoguće nabaviti ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #117
Evo nakon jako puno trgovina sa kolegama s ovoga foruma nabasao sam i ja na nepoštenoga!!! :D

ZDENKO - nakon dogovora oko kupnje njegovih FPV naočala koje je prodavao na forumu uplatio sam mu iznos za naočale te pola iznosa transporta istih na moju adresu. Nakon više dana nakon moje uplate naočale su ipak stigle - ali gle čuda, prijevoznik me traži da PLATIM taj transport u iznosu od nekih 50,00 i nešto kuna.

Javio sam se više puta ZDENKU i dogovarali smo se da če mi vratiti novac koji nisam trebao dati ali evo 2mj. su prošla a uplata nikako da sijedne.

Mislim niti ču ja propasti niti se on obogatiti, ali dogovor je dogovor i mislim da se ovakve stvari među nama nebi trebale događati.

Uvijek sam pošteno svima uplatio i čekao robu kao što su i meni uplačivali i poštivao sam dogovor.
Eto u kratko da ga pohvalim na iskrenosti i žurnosti hahahahaha :D
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #118
Puno Hvala Ivanu Iowi na pomoči oko nabave naočala za FPV !

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #119
Puno Hvala Ivanu Iowi na pomoči oko nabave naočala za FPV !

Imali smo srecu,
vrlo rado i drugi puta,
Drveni je mnogo duze cekao ali tu nemozemo nista !
Pozz, Iv